Steve Kuyudan Çıkıyor.

Nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    5

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk bölümde bazı kişiler yorumlarıyla moralimi bozduğu için konuyu arşive aldırdım ilk bölümünü, oradan okuyabilirsiniz ve hikaye yazmayı bırakmıştım ama @Rayandu arkadaşımın sayesinde hikaye. yazmaya devam ettim ona çok teşekkür ederim iyi ki var. :)
İlk hikayedeki yazı fontum kötü olduğunu söylediği için bu fontu kulladım umarım okunur.
İyi okumalar umarım beğenirsiniz :)

2.bölüm
Steve'in eve gelmediğini gören annesi çok merak içerisindedir hemen köyün muhtarına haber verir köyün
Muhtarı bütün köyü toplayıp stevi aramak için seferber olur.
Annesi en önden gider ve sesinin sonuna kadar bağırır;
-Steveeeeeeeeeeeeee oğlummmmmmmmmmm nerdesinnnnnnnnnnnnnn
Köy halkı da eşlik eder ve onlarda bağırır steve annesinin bağırdığı duyar ve karşılık verir,
-Anne buradayımmmmmmmmmmmmmmm buradaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Annesi oğlunun bağırdığını duyar ve muhtara;
-Muhtar oğlumun bağırdığını duydum beni takip edin hadi,
Diyerek önderlik yapar ve stevi bir kuyuda görürler steve üşümüş ve acı çekmiş bir haldedir bunu gören köyün muhtarı,
-Çabuk merdiven getirin çabukkkkkkkkk.
Dedikten sonra hızlıca köye gidip merdiven getirilir ve kuyuya koyulur ama steve çıkamaz çünkü hiç, hali yok birisi seferber olur kuyuya iner ve steve'in çıkması için yardım eder ve tabi ki steve çıkar,
Steve'i omuza alınır ve annesinin evine taşınır bir yatağa bırakılır köyün muhtarı steve der,
-Steve senin vardı kuyunun dibinde nasıl girdin oraya.
Steve muhtara şöyle cevap verir,
-Muhtar ben girmedim ben su çekerken biri itti kim olduğunu da görmedim der bizim köyde kötü niyetli biri var herkes dikkatli olsun.
Dedikten sonra köy halkı daha dikkatli olur ve steve daha dikkat olacaktır.
Aradan uzun zaman geçtikçe köy halkı kötü niyetli kişiyi bulmuşlar o kişi steve'in borçlusudur,
Steve ona borcunu ödemediği için onu kuya ittiğini itiraf eder ama bir şey vardır ona borcunu. Zamanında verecektir daha çok zamanı varken sabırsızlık yapıp steve'e bu kötülüğü yapar.
Ve köyden kovulur kötü niyetli kişi,Steve ve Annesi artık mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayıp giderler.

Son

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Ünlem kullana bilirsin, yazıda bazen hatalar yapabiliyorsun yazdıktan sonra geri dönüp 8mla ahatalarını falan düzelt. Yazmaya devam et! :)

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ünlem kullana bilirsin, yazıda bazen hatalar yapabiliyorsun yazdıktan sonra geri dönüp 8mla ahatalarını falan düzelt. Yazmaya devam et! :)
Doğru dedin ya aslında ben bir şey arıyorum böyle yazım hatalarını düzelten program eğer bulursam çok güzel olur.
Çok teşekkür ederim yorumun için.

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Doğru dedin ya aslında ben bir şey arıyorum böyle yazım hatalarını düzelten program eğer bulursam çok güzel olur.
Çok teşekkür ederim yorumun için.
Yazı fontu +
Noktalama işaretleri biraz daha düzgün +
Harf uzatmaları yerine ünlem koysan *bence* daha güzel olabilir -

Yazım hatalarını microsoft word içinde bir seçenek ile düzeltebiliyordun. Şu anda tam hatırlayamıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yazı fontu +
Noktalama işaretleri biraz daha düzgün +
Harf uzatmaları yerine ünlem koysan *bence* daha güzel olabilir -

Yazım hatalarını microsoft word içinde bir seçenek ile düzeltebiliyordun. Şu anda tam hatırlayamıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk
Teşekkür ederim iyi forumlar.