Steve'in Laneti | v2.4.1 by Baturkmez [30.000+ İndirme]

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güncel
Resimler yenilendi.

Son düzenleme:

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir hikaye ile build açığını kapatabilirsin. Hayırlısı bakalım. kolay gelsin.

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel bir hikaye ile build açığını kapatabilirsin. Hayırlısı bakalım. kolay gelsin.
O zaman bir dahakine builde baya bir önem vermem gerekiyor. :D Sağol. Hayırlısıyla şu harita bitsin başka projeler de düşünüyorum. :D[DOUBLEPOST=1408653365,1408608680][/DOUBLEPOST]Güncel

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Güzel bir hikaye , oyunun akıcılığı , ilginç tuzaklar parkurlar vb. şeyler easter egg ler ve rekabet sistemi (puan toplama , hızlı bitirme gibi) şeyler ile haritan cidden güzel olabilir.Merakla bekliyorum oynayacağım eğer yakın bir zamanda haritayı paylaşırsan özelden mesaj atıp bildirirsen sevinirim. :)

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel bir hikaye , oyunun akıcılığı , ilginç tuzaklar parkurlar vb. şeyler easter egg ler ve rekabet sistemi (puan toplama , hızlı bitirme gibi) şeyler ile haritan cidden güzel olabilir.Merakla bekliyorum oynayacağım eğer yakın bir zamanda haritayı paylaşırsan özelden mesaj atıp bildirirsen sevinirim. :)
Dediğin şeylere uyacağım inşallah güzel bir harita ortaya çıkar. 1-2 hafta içinde bitirmeyi planlıyorum. Paylaştığım zaman mesaj atarım. :)[DOUBLEPOST=1408698427,1408654198][/DOUBLEPOST]Güncel

L

LifeTaker

Ziyaretçi
İngilizce
Türkçe seslendirme olayı çok hoşuma gitti doğrusu :) Ayrıca kullanılan t.pack de tam istediğin havayı katıyor :) Adventure map yapmak zor iştir. Umarım ileride çok çok daha iyilerini yaparsın biz de seve seve oynarız ^_^

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İngilizce
Türkçe seslendirme olayı çok hoşuma gitti doğrusu :) Ayrıca kullanılan t.pack de tam istediğin havayı katıyor :) Adventure map yapmak zor iştir. Umarım ileride çok çok daha iyilerini yaparsın biz de seve seve oynarız ^_^
Yanlış anladın. :D Seslendirme değil ama İngilizce ve Türkçe alt yazı olacak. Seslendirme olmayacak ama başında bir sürprizim var. :p

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O da aynı yola çıkıyor sıkıntı yok :)))
Teşekkürler. Bu arada haritanın bitmesine az kaldı. :) Bir hafta da İngilizce çeviri sürebilir. :D[DOUBLEPOST=1408834801,1408798629][/DOUBLEPOST]EDIT: Evet arkadaşlar gerçekten ben de beklemiyordum ama 1 hafta geçmeden haritayı bitirdim! Pazartesi günü paylaşmayı planlıyorum(bir aksilik olmazsa)! Gerçekten çok emek verdim ve inşallah karşılığını alırım. :D

Son düzenleme:

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ben de gerilim adv puzzle bir harita yapacağım.Yeni puzzlelar ilginç hikayeler bakıyorum şu an senin haritanı kesinlikle inceleyeceğim :)

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu an iniyor. Oynadıktan sonra yorumumu yapıcam.

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
İniyor , yorumumu yapacağım inince.