MuratAbiBF

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Steve in bir gün gördüğü rüya: bir varmış bir yokmuş evvel zaman içinde kalbur zaman içinde bir steve varmış bu steve bir gün yatarken garip bir rüya Görmüş ve bunu günlüğüne yazmaya başlar: sevgili günlük. Sana dün akşam gördüğüm rüyayı anlatmak istiyorum. Ilk önce yattım. Sonra rüyaya daldım. Rüyamda dışarda zombi avladıktan sonra eve geldim yattım ertesi gün Dışarıya çıkmadan önce bir şey fark ettim. ENDER DRAGON U GÖRDÜM ve oraya gittim Meğerse yarasa sürüsüymüs ama minecraft ta yarasa sürüsü olmaz ki??? Ondan sonra steve arkasına bakar. Steve bir inek görür. Inek birden konuşmaya başlar. Steve! Doğru. Minecraft ta yarasa sürüsü olmaz. Ama bu bir rüya ise olabilir der inek. 1 saniye sonra inek steve nin üzerine atlar ve steve in Rüyası biter. Steve ayağa kalkar. Ve kahvaltı yapmaya gider steve tabağını doldurduktan sonra elini yıkadıktan sonra kurulamayı unuttuğunu hatırlar ve tabağını düşürür çünkü steve nin elleri ıslaktır. 1 saniye sonra steve düşürdüğü tabağın üzerine kayarak düşer. Tabağın üzerine kayarak düştükten 1 saniye sonra osurur. O olaydan 1 saniye sonrada bir zombi kapısını kırar ve steve i öldürür. SON

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Kusura bakmada Allah belanı versin 1 dakikamı çaldın

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayatımdan 40 saniye çaldın.

Son düzenleme:

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lütfen 16 saniyemi geri ver. MineCard'a 4 CraftCard'a 8 taksite bölebiliyoruz kardeş yeter ki ver sen. Hatta CraftCard'da istersen 2 gün erteleme var. Hem de kefil gerekmiyo!