Steve'nin Oğlu: Yeni Bir Macera Bölüm 3

Devam etsin mi?

• Evet

Kullanılan: 1 50.0%
  • Hayır

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

eqopa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
[Steve'nin Oğlu: Yeni Bir Macera BÖLÜM 3]

Ronald duyduklarına inanamıyordu. Eğer burada bir savaş olursa, ölebilirdi! Ronald'ın en korktuğu şey ölmekti ve bu pek de hazin bir son değildi onun için. Bunları duyduktan sonra bir karar aldı. O da, yabancı adamı takip etmekti!

Eşyalarını topladıktan sonra, yanına bir kılıç aldı ve adamın evden çıkmasını bekledi. Sonra evinin arka tarafından adamı takip etmeye başladı. Adam battaniye gibi bir yorganı kafasına geçirdi ve biraz hızlandı. Sonra ormana girdi, burada kovalamaca başladı. Adam onu nedense hissetmiyordu. Aslında nedeni halkının çok düşmancıl olmasıydı ve o bundan nefret ederdi. Ronald ise hala onu takip etmekteydi, sonra bir köy gördü. Adam köydeki bir eve girdi ve Ronald beklemeye başladı. 5 dakika sonra yaklaşık 5 kişi köyden çıkıyorlardı. Ronald ise onları izlemeye koyuldu. Adamlar çıktıktan sonra kafasına bir darbe geldi ve...

Uyandıktan sonra kendini bağlanmış bir şekilde ve kafası ağrıyorken buldu. Bulunduğu yer bir evdi ve her yer taşdı, yani ev tamamen taşdan yapılmışdı. Tam önündede şırıngalar ve iksirler bulunuyordu. "Ben ne salak bir çocuğum, benim haddime ne böyle şeyler!" diye düşündü. Sonra bir adam içeri girdi, bir şırıngayı aldı ve şırınganın içini turuncu ve beyaz bir sıvıyla doldurdu. Ronald ise şaşkınlıktan konuşamıyordu. Adam ona baktı ve korktuğunu anladı. Sonra konuşmaya başladı:

Yabancı: Bak evlat. Şimdi sana vereceğim şey zehir felan değil, sana biraz güç verecek, ve deneylerde yardım edeceksin bana. Sonra çekip gidebilirsin :)

Ronald: Lütfen bırak beni, başka birini bulursun yalvarırım. Zaten bir sürü tanıdığım var sana bir kaç tane adam bile verebilirim ne olur beni bırak!

Yabancı: Konuşma çocuk. Bana sadece ergen bir insan lazımdı, ve Minecraft insanına dönüşmesine az kalan biri. Şimdi seni bu sıvıyla doldurucam, ve müthiş biri olacaksın.

Yabancı, sıvıyı hızla çocuğun boynuna aşıladı. Ronald ise hala yalvarıyordu. Tamamı bittikten sonra, adam geri çekildi ve beklemeye başladı. Bu sırada Ronald bacaklarında ve kollarında, müthiş bir güç hissediyordu. Nedenini bilmiyordu fakat birden adrenalinle doldu. Daha sonra adama küfürler saydırmaya başladı. Bu adamın, kendini kurtaracağını bilse, bırakın bu küfürleri atmayı, adamın ayağını bile öpebilirdi. Sonra aniden içeri babası ve 4 tane koruması saldırdılar. Adamı yere yatırdılar ve bağladılar. Fakat, oradaki tehdit ne yabancıydı ne de iksirler. Oradaki tehdit, Ronald'dı...

-Beğenilerinize göre devam edip-etmeyecektir.- (Oyunu kullanırsanız daha net bir karar alabilirim)