Steve'nin suçu Alex'in Cezası

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynı anda iki farklı geçmiş zamanı kullanmışsın, ayrıca bazı yerlerde şimdiki zamanda var. Bunları göz önünde bulundur ve tek bir zamanda yazmaya çalış.

Sent from my iPhone using Tapatalk

crayzcraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
son güzel olmuş alex i öldürmemiş hemde.Brine in da iyi bir kişiliği olmuş.[DOUBLEPOST=1432055471,1432054592][/DOUBLEPOST]bitişini bekliyordum bitti.Şimdi bitmesine üzülüyorum.güzeldi çünkü.:)

Achar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Aynı anda iki farklı geçmiş zamanı kullanmışsın, ayrıca bazı yerlerde şimdiki zamanda var. Bunları göz önünde bulundur ve tek bir zamanda yazmaya çalış.

Sent from my iPhone using Tapatalk
oralara fazla dikkat etmedim.Yürom için teşekkürler[DOUBLEPOST=1432318464,1432120266][/DOUBLEPOST]
son güzel olmuş alex i öldürmemiş hemde.Brine in da iyi bir kişiliği olmuş.[DOUBLEPOST=1432055471,1432054592][/DOUBLEPOST]bitişini bekliyordum bitti.Şimdi bitmesine üzülüyorum.güzeldi çünkü.:)
belli olma belki sezon 2 yazarım :)) ilham gelmesini bekliyorum

EpicWatch

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Üşenmeden 4 bölümüde okudum çok güzel olmuş başarını içten tebrik ederim artık herobrineden korkmuyorum :D

Achar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Üşenmeden 4 bölümüde okudum çok güzel olmuş başarını içten tebrik ederim artık herobrineden korkmuyorum :D
yorum için teşekkürler yakın zamanda çok daha değişiik bi hikaye daha yazmayı planlıyorum.Aklımda olayları kurguların bitmesini bekliyorum :))
iyi forumlar

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
OKURKEN AĞZIM SULANDI ...