Stilpvp Sunucu Çalışmaları #1

LostRunner

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet arkadaşlar merhaba Stilpvp isimli bir sunucuya haritasında küçük bir yardımımız oldu.

Arkadaşlar fotoğraf değilde video paylaşıyım dedim İyi seyirler:

Bizim yaptıklarımız:
-Spawnda ki Ormanlık alan
-Nether bölgesinde ki ikiz kuleler
-Arena 4-2
-Turnuva alanı

Bu yaptıklarımız yardım amaçlı yapılmıştır hiçbir ücret talep edilmemiştir. Eğer sizde istiyorsanız sunucunuz için, iletişime geçiniz.

Küçük şeyler için ücret talep edilmiyor. İyi eğlenceler.

@DirenCan @Zurinqun @Sergunkorowakurwa @KadirBerk @craft_man @Tario76 @zombiespaceman1 @cbg2002 @Tratsel @Schaffer79 @umut_ @LifeTaker @AzlaazTR @ByTheEfsane @owen_1 @TheACT @ColdFireTR @Polkakorowakurwa @AxcelaD @MUHDE @Bestia II @GodofMilker @TanerTekinTr @Iskefiyeli18 @Osndbk41 @Rylecls_75 @Chypie06 @Alps @ByNovem @IRFN @_TUNA_ @Hetanekoq @sakarat15 @Pr1sonsoul @lSincapl @Erenbulbul @ErenBeyazkurt @Mmtern @Kuadra @SincapTR @QuarisTR

Son düzenleme:
L

LifeTaker

Ziyaretçi
Yardım amaçlı yapman çok hoş olmuş ^^ Yapıları ise pek beğendiğim söylenemez

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yardım amaçlı yapman etkileyici :) ellerine sağlık çok. sormak istediğim bir şey var. şu hızlı çekim'i nasıl ayarlıyorsunuz. yani başka bir oyuncuyu kamera olarak mı kullanıyorsunuz ?
-sunucunuzda başarılar dilerim

LostRunner

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gerçekten suyu kovaylamı koydunuz :(
orta tarafları //set komutu ile uyguladım fakat köşelerle uğraşmak istemedim köşleri normal kovayla :(
yardım amaçlı yapman etkileyici :) ellerine sağlık çok. sormak istediğim bir şey var. şu hızlı çekim'i nasıl ayarlıyorsunuz. yani başka bir oyuncuyu kamera olarak mı kullanıyorsunuz ?
-sunucunuzda başarılar dilerim
Çok kolay aslında(modu çalıştırmak 2 günümü aldı) program değil. Direk minecraft'ın içine mod olarak yüklüyorsun(camera studio)youtube girersen araştır bulursun ama önce forgeyi kurdugundan emin ol(sendeki javayı sil java 7 yi yükle)detaylarını yapamassan sorarsın.

Geleyepehele

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
orta tarafları //set komutu ile uyguladım fakat köşelerle uğraşmak istemedim köşleri normal kovayla :(

Çok kolay aslında(modu çalıştırmak 2 günümü aldı) program değil. Direk minecraft'ın içine mod olarak yüklüyorsun(camera studio)youtube girersen araştır bulursun ama önce forgeyi kurdugundan emin ol(sendeki javayı sil java 7 yi yükle)detaylarını yapamassan sorarsın.
,/fill water 50 or ,//replace 0 water :)

L

LifeTaker

Ziyaretçi

bir dahaki sefere .//fill water xx komutunu kullan :D