Haber Story Mode Bölüm 8, Bizi Üzerek Geliyor...

Sizce Story Mode bölümleri devam etmeli mi? Yoksa Mojang başka projelere mi odaklanmalı?

• Kullanılan toplam oy
    17

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

Merhabalar diyoruz fakat heyecanın yanında biraz da burukluk var içimizde. Yolculuğun sonuna geldik. :(

"Bir Yolculuğun Sonu"; üç yeni Story Mode bölümünün sonuncusu! Bölüm 8, Minecraft Bilgisayar - Mac ve Konsol için yine her zaman olduğu gibi salı günü yayınlanacak. Bu nefes kesici zıplayış, indirebilir üç yeni Story Mode'un son taksiti niteliğinde. Fakat Jesse ve dostları eğer bir masalın sonuna geliyorlarsa bu masal kesinlikle gürültüsüz bitmiyordur diyebiliriz. Doğa üstü fırtınalardan konaklardaki manyaklara, kötü kalpli yapay zekalardan daha nicelerine karşı galip olan bu takım; kendilerini ölümcül bir turnuvanın içinde bulacaklar. Yaşamak için Spleef'den tutun maden kırma mücadelelerine kadar birçok şeyi yapacaklar. Bölüm, 13 Eylül Salı günü itibariyle 4.99 ABD Doları karşılığı alınabilecek.

AdexTR.
Minecraft Türk Yönetim Ekibi

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunun hakkında bilgi isterim. Oynadığım tek TellTale oyunu Tales from Borderlands, O da serinin hayranı olduğum için.

Bu da oynamaya değer mi ? Hikayesi güzel mi sizce ?

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bunun hakkında bilgi isterim. Oynadığım tek TellTale oyunu Tales from Borderlands, O da serinin hayranı olduğum için.

Ben çok beğenmedim ayrıca hikayesi hakkında çok fazla spoiler verilmemiş.

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

The Banner Saga ve Game of Thrones oyunu da çok güzel tavsiye ederim

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Son 3 bölüm kesinlikle çok iyiydi ancak artık uzattılar. Oyunun bitmesi, Telltale için daha iyi olacaktır :) (En azından Batman için optimizasyon yaparlar)

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

The Wolf Among Us hikaye olarak oynamaya değer ama birde benim hayranı olduğum The Walking Dead vardı ilk başta sarmasa da sonradan bağlanmıştım

Dipnot: Kalbimizdesin Lee reis :(

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
en son bu beyaz balkabığı kadını öldürmüştüler sonra izlemedim