Stranded Deep Hakkında Bilgi

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali

Stranded Deep hakkında kısa bir bilgi
Stranded Deep, Microsoft Windows, Linux ve OS X için Avustralya geliştirici BEAM Takım Oyunları tarafından geliştirilen ve yayınlanan ilk kişi, açık dünya hayatta kalma video oyunudur. Stranded Deep, Pasifik Okyanusunda bir uçak kazası nedeniyle adada yaşayan kız/erkek kişinin hikayesini takip ediyor.

Özet
Stranded Deep, bir uçak kazası hayatta kalanı kendisini, son derece prosedürel olarak üretilen bir dünyadaki en hayati tehlike oluşturan senaryolarla karşı karşıya bulduğu Pasifik Okyanusunda gerçekleşir. Oyuncular ayrıntılı biyolojik maddelerle dolu Pasifik adalarını, resifleri ve dipsiz okyanus siperlerini keşfedebiliyor ve hayatta kalabilmek için gerekli araçları araştırıp geliştirmeleri gerekiyor.
Oyun dinamik bir hava ve gece-gündüz döngüsüne sahiptir. Ayrıca oyuncular, bir adaya yerleşebilecekleri ve okyanusları keşfetmek için bir sığınak veya bir şato inşa edebilecekleri ve ekipman yaratmak için kaynakları bir araya getirebilecekleri bir işçilik sistemi oluşturan bir bina sistemidir. Kaynaklar sınırlıdır ve bu nedenle yönetilmesi gerekir. Oyuncuların taşıyabilecekleri malzemelerin sınırlı olması nedeniyle, eşyaların eldeki görev için öncelik verilmesi gerekiyor.

Sistem Gereksinimleri
En Az:
İşletim Sistemi: Windows Vista or higher
İşlemci: 1.8GHz Intel dual-core and above
Ekran Kartı: Intel HD5000 and later. Minimum 512MB VRAM. Pixel Shader 3.0 support. Deferred lighting support (most 2005 and later cards support deferred lighting)
DirectX: Sürüm 9.0c
Bellek: 2 GB RAM
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
Ekran Kartı: NVIDIA GTX600 or ATI HD7000 series with 2GB VRAM
Bellek: 4 GB RAM

İndirebileceğiniz yer
Stranded Deep İndir.

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
oyun hayla erken erişimde ama gelişmeye devam ediyor severek oynuyorum.

SedatBurakTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
off bilgisayarım win 8.1 ram 8gb 3 ghz i5 işlemci , hala neden kasıyor anlamadım

bertek41

Marangoz
En iyi cevaplar
0
En Az:
İşletim Sistemi: Windows Vista or higher
İşlemci: 1.8GHz Intel dual-core and above
Ekran Kartı: Intel HD5000 and later. Minimum 512MB VRAM. Pixel Shader 3.0 support. Deferred lighting support (most 2005 and later cards support deferred lighting)
Bellek: 2 GB RAM
Şu kısım ilk sürümden beri değişmiyor ama bu özelliklerde oynarsanız oyun en düşük ayarlarda dahi fazlasıyla kasıyor satın alacaklar pc si önerilen özelliklerini karşılamıyorsa boşa satın almasın. Bu arada güzel konu.

SedatBurakTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İşletim Sistemi: windows 8.1
Ekran Kartı: amd radeon 4gb ram
DirectX: Sürüm 11.0
Bellek: 8 GB RAM
Depolama: baya var :D

ama gene kasıyor :(

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
off bilgisayarım win 8.1 ram 8gb 3 ghz i5 işlemci , hala neden kasıyor anlamadım
Ya oyunda disk tasarrufu hiç yapılmamış -işte neden bas bas disk tasarrufuna önem verin diye bağırdığımı buradan anlayabilirsiniz- ya da önerilen sistem gereksinimleri çok yanlış belirlenmiştir.