STRİNGCRAFT BİTMEDİ !!! 3 AY TATİLDE HUB OLARAK GERİ DÖNECEĞİZ !!

oykusu5353

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
geliyorum kardesim yegenimle full orda oynayacagız :)

you have a exceedet maximum number of.... gibi bir seyler yazıyo giremiyorum napıcam ?? cevap verirsen sevinirim üye olamıyorum

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya girip bakmadım, fotoğraflardan ve okuduklarıma dayanarak yorum yapacağım.
Buildleriniz iyi fakat geliştirilmesi gereken bazı yerler var.
Sistemler fazla abartılmamış, bu gerçekten iyi.
Son olarak paralı rütbe konusuna değinmek istiyorum; Bence paralı rütbe gelişmiş olanın gelişememiş kişiyi ezdiği bir sistemdir.Şöyle bir şey de var, sunucuda samimi bir arkadaşın var, çok da gelişmiş.Arkadaşından para alıp rütbe atlayabiliyorsun.
Yine de server güzel ve oynanabilir bir sunucuya benziyor.
Fotolarda görünen sol üstteki ayrıntı :para:

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya girip bakmadım, fotoğraflardan ve okuduklarıma dayanarak yorum yapacağım.
Buildleriniz iyi fakat geliştirilmesi gereken bazı yerler var.
Sistemler fazla abartılmamış, bu gerçekten iyi.
Son olarak paralı rütbe konusuna değinmek istiyorum; Bence paralı rütbe gelişmiş olanın gelişememiş kişiyi ezdiği bir sistemdir.Şöyle bir şey de var, sunucuda samimi bir arkadaşın var, çok da gelişmiş.Arkadaşından para alıp rütbe atlayabiliyorsun.
Yine de server güzel ve oynanabilir bir sunucuya benziyor.
Fotolarda görünen sol üstteki ayrıntı :para:
Spoilere cevap vereyim
Snapshotumu ne kadar denesemde acmadi
1.8.X surumlerinde donmalar var
Tek carem buydu
Buildlerimiz bazilari degisti
\warp boss vb. Bakabilirsin
Coin sistemini degistirecegim
Ve pet yerine hayvan yumurtalari koyacagim
Yorumlarn icin tesekkurler

Rosesugar52

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SUNUCU NEDEN AÇIK DEĞİL şu an BAKIMMI VAR ACABA ?

Rosesugar52

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverime gelip kalitesine bakabilirsin villalarin turkcelestirmesi tamamen bana ait hile pluginin turkcelestirmesi bana ait
Kullandigimiz kill aura ayari bana ait o kadar eminimki hile olana kill cekiyor

Oyuncular oynayacak birisini bulamayinca serverin kalitesine bakiyorlar zaten
Hell force online 20 28 arasiydi ve kaliteliyd bunu gelistirdik daha iyi yaptik
Serverimde ne eksik neler kotu yorum olarak atarsan sevinirim

İlk başlarda her nekadar güzel gelsede sonradan bu sunucunun iyi bir sunucu olmadığını anlamam uzun sürmedi.
Hileyi destekleyen politikaları ve birçok hileyi desteklediklerinden dolayı benim gibi hile düşmanı arkadaşlar için hiçte iyi bir sunucu değil yani bu suncuda adalet şöyle. "Kimin hilesi iyiyse o vs yi kazanır''dır. Eğer sunucuya girecekseniz hile olmadan girmenizi tavsiye etmem çok kolay bir şekilde diğerleri size karşı büyük bir üstünlük elde ediyor. tabii ki bu sunucuda da vip sistemi var sonuçta onlarında sunucu parasını çıkartmaları lazım en azından ama vipler bana göre çok pahalı 50 TL'lik vip mi olur arkadaş. Sonuç olarak sunucu çok güzel bir sunucu olmasına rağmen yöneticilerin saçma politikası yüzünden sunucunun içine etmişler ve forum konusuyla hiçbir alakası olmayan politikalar izlemişler vatan sağolsun ne diyelim :/

Son düzenleme: