Şu Ahlkasızı Şikayet Edin! - Oha Diyorum Başka bir şey Demiyorum!

Zurinqun

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kendi inancıdır diyeceğim de bu kadar din düşmanı birisini görmedim tamam ateist ol deist ol hatta satanist ol niye kutsal kitaba ayak basıyorsun sen hangi kafayı yaşıyorsun.[DOUBLEPOST=1422886059,1422885948][/DOUBLEPOST]"Allah yok din yalan" Facebook sayfası bile böyle bir şeyi yapmaz eminim.

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sayfadaki gönderiler kısmına diyeceğimi dedim...Yanacaklar...

Mmtern

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece prim arkadaslar. Bulasmayin. Yasasin kendi kafasini.

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kimsenin inancına karışamazsınız özellikle " dinsiz imansız " gibi bir söz toplumda size kullanmamanızı öneririm. En azından ben rahatsız oluyorum ama bu cidden kötü bir durum yani başka birinin inancına saygı duymamak, kitabına ayak basmak farklı bir şey.

Zurinqun

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kimsenin inancına karışamazsınız özellikle " dinsiz imansız " gibi bir söz toplumda size kullanmamanızı öneririm. En azından ben rahatsız oluyorum ama bu cidden kötü bir durum yani başka birinin inancına saygı duymamak, kitabına ayak basmak farklı bir şey.
Dediğim gibi yine başka bir dine karşı bi' inancı olsa bile (öyle bir inanç yok) kutsal kitaba ayak basmak nedir neyin kafasındalar bunlar.

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dediğim gibi yine başka bir dine karşı bi' inancı olsa bile (öyle bir inanç yok) kutsal kitaba ayak basmak nedir neyin kafasındalar bunlar.
Dediğim gibi ayak basması tamamen salaklık fakat farklı bir inanç yok öyle bir inanç yok demeniz sadece dinle ilgili araştırma yaptığınız anlamına geliyor konu böyle sonsuza kadar devam eder din tartışmaya kesinlikle açık bir konudur iyi günler.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
bildirin beyler inancına saygı duayrım ama ben İncil'e basmıyorsam o da Kur'an a basamaz (zaten yazan şeyler çok da farklı değil) nasıl çarpılmıyor ne ilginç Allah'ın büyüklüğü işte benim o kadar gücüm olsa süründürürdüm saygısızı valla

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bi ara eskiden böle bir şey vardı kuranı yırtmıştı maymun olmuştu fotorafıda vardı ama fake olduğunu öğrendim