İstek şu skripti nasıl etkinleştirebilirim ???

kadir2015

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Arkadaşlar selam ben bi skript istiyorum mesela şöyle olacak
Kod:
on rightclick on entity:
    if display name of targeted entity is "Banka":
        send "%{mid.%player%}" to player
mesela bu kodda her saniye boyunca {mid.%player%} adama göndermesini istiyorum nasıl olacak

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
every seconds:

kadir2015

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
every seconds:
peki sana bir şey dicem şimdi distance biliyorsun değil mi
şimdi ben ayarladıgım distance adam 5 blok öte giderse olay iptal olsun naısl yapabilirim ?

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Tam olarak ne yapmaya çalıştığını anlamadım. Konuda söylediğin gibi her saniye tüm oyunculara kendi mid variablesini göndermek istiyorsan şunu dene. Ekstra bir öneri olarak değişkenlerde . yerine :: kullan.

JavaScript:
every seconds:
 loop all players:
  send {mid.%player%} to loop-player

Eğer mid değişkeni text tipinde değil ise {mid.%player%} kısmını "%{mid.%player%}%" yapmayı dene. Oyuncunun target bloğunu alabiliyorsun fakat targeted entity alınıyor mu bilmiyorum, konuda yazdığına göre her saniye kontrolsüz bu mesaj gitsin istiyorsun sanırım.

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Tam olarak ne yapmaya çalıştığını anlamadım. Konuda söylediğin gibi her saniye tüm oyunculara kendi mid variablesini göndermek istiyorsan şunu dene. Ekstra bir öneri olarak değişkenlerde . yerine :: kullan.

JavaScript:
every seconds:
loop all players:
  send {mid.%player%} to loop-player

Eğer mid değişkeni text tipinde değil ise {mid.%player%} kısmını "%{mid.%player%}%" yapmayı dene. Oyuncunun target bloğunu alabiliyorsun fakat targeted entity alınıyor mu bilmiyorum, konuda yazdığına göre her saniye kontrolsüz bu mesaj gitsin istiyorsun sanırım.
"şimdi ben ayarladıgım distance adam 5 blok öte giderse olay iptal olsun naısl yapabilirim ?" diye belirtmiş arkadaş.