Şuana Kadar Kullandığım Bütün Skriptler!

haglam123

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
herkeze merhaba arkadaşlar bugün sizlere şuana kadar kullandığım skriptleri sunacağım. Skriptler biraz az ama olsun yararlı skriptler yakında daha çok skript ekleyeceğim. (forumdaki bütün skriptleri çok yakında vereceğim) İsterseniz bi skriptlere bakalım :)
1-AnadoluJet
2-antiküfür
3-blockyvent
4-build battle
5-cevher spawner
6-cspawners
7-event
8-skript paketi
9-item spawner
10-Kankan
11-kelime oyunu
12-kit menü
13-mağaza
14-Para Çeki
15-profil
16-skript paketi
17-skyblock
18-skylord
skriptler bu kadar şimdi indirme linki:

http://s7.dosya.tc/server4/zefiyu/butun_skriptler.rar.html
şimdilik konu böyle [üşengecimde :D] ancak artık açacağım konuları düzenliyeceğim merak etmeyin :D

vedatygt

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kit Menusunu ChestCommadns Yapabilirdin Ama Sen Skript Seçmisin Kötü Deneyim Deneyim
Diyerlerine Karişmiyorum Ben Factioncuyum :D Bence İyi V2 Çıkartacağina Eminim İyi Günler

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Eğer eklentisi varsa eklentisini kullanın kendi Skriptinizi yapıp kullanmak hoşunuza gidiyor olabilir ama basit sayılabilecek şeylerde Skript kullanmanız daha yararlı.
Ayrıca skriptlerin bazılarına baktım delete {_x} falan yazıyor zaten başında _ olan veriler local oluyor :D acemi biri yapmış muhtemelen.

haglam123

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer eklentisi varsa eklentisini kullanın kendi Skriptinizi yapıp kullanmak hoşunuza gidiyor olabilir ama basit sayılabilecek şeylerde Skript kullanmanız daha yararlı.
Ayrıca skriptlerin bazılarına baktım delete {_x} falan yazıyor zaten başında _ olan veriler local oluyor :D acemi biri yapmış muhtemelen.
bu skriptler saten alıntı! benim skriptlerim diye bir şey belirtmedimki orada?

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
bu skriptler saten alıntı! benim skriptlerim diye bir şey belirtmedimki orada?
Senin yapmadığını biliyorum ve mesajda senin yaptığını kast ettiğime dair herhangi bir şey göremiyorum
[automerge]1524578924[/automerge]
(Üzgünüm, yanlışlıkla mesaj attım ve sildim)

Son düzenleme: