Süper Kahramanlı SKYBLOCK | {Play.cornhubmc.com} Hulk,Deadpool,Thor,Wolwerine-Minyonlar-Ada Yükseltmeleri CornHub 1.8.x-1.19.x

Süper Kahraman silahları eklensin mi

• evet

Kullanılan: 4 66.7%
  • hayır

Kullanılan: 2 33.3%
  • olabilir

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

SolorRVS

undefined
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Gayet güzel bir sunucu başarılarınız devamını dilerim.

Florins

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Artısı eksisi ile güzel bir sunucu başarılar

CornHub

play.cornhubmc.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucum 2020 den sonra yeniden açılmıştır. Konuyu silmek istemedim çünkü önceden bana yapılan yorumların hepsi benim için bir ustanın çırağına yaptığı tatlı uyarı gibi geldi bu yüzden silmedi

Sunucumuza hepinizi bekliyorum.

GrondaRs01

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucum 2020 den sonra yeniden açılmıştır. Konuyu silmek istemedim çünkü önceden bana yapılan yorumların hepsi benim için bir ustanın çırağına yaptığı tatlı uyarı gibi geldi bu yüzden silmedi

Sunucumuza hepinizi bekliyorum.
ip ne kardes

GrondaRs01

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sw bence güzel değil herşeyi baştan yapmak için swnin gidişatını kötüye sürüklüyorlar başarılar

CornHub

play.cornhubmc.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sw bence güzel değil herşeyi baştan yapmak için swnin gidişatını kötüye sürüklüyorlar başarılar
Merhabalar sunucuya geldiniz ve çiftçi plugini yok mu dediniz. Benim size cevabım başka bir çitci plugini yapımcısı ile konuşuyoruz iridiumskyblock pluginine entegre etmeye çalıştığımızı söyledim. Sizde bana kolaya kaçın kardeşim şimdilik ekleyin gibisinden cevap verdiniz. Her şeyi baştan yapmaya çalışmamız ki yapıyoruz da bunu yapmamız sunucuyu kötüye ilerletiyorsa bunu farkettiğimiz gün kararımızdan geri dönüceğimizden emin olabilirsiniz

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kötü gibi benim düşüncem başarılar dilerim.

CornHub

play.cornhubmc.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kötü gibi benim düşüncem başarılar dilerim.
Başka konularda ki elestirelinizi okudum gerçekten değerli bir eleştirmen sayılırsınız bana eğer sunucuda neyi begenmediginizi söylerseniz üstünde çalışabiliriz

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başka konularda ki elestirelinizi okudum gerçekten değerli bir eleştirmen sayılırsınız bana eğer sunucuda neyi begenmediginizi söylerseniz üstünde çalışabiliriz
Hocam bilmiyorum oyuna girdiğimde millet 12k elmas blok koyması garip geldi market falan hani değiştirilebilir bir sunucu olabilir az da olsa daha renkledirin ve levellerde de ayarlayın :D