Süreli rütbe skripti

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ağzımı bozmak istemeden cevap veriyorum. AuthmeSKAddon gibi bir addon yapar iseniz yapayım öyle bir skript. Giriş yapmış kişiyi nasıl tespit edeceksiniz sorabilir miyim? Skripti 10 saniye bekletip giriş yapıp yapmadığını mı anlayacaksınız?
İşin bittiğinde değişkeni komple silebilirsin. Ayrıca gerekli yerlerde geçici değişken de kullanılabilir. Bunun dışında Wildskript ile kendi değişken dosyanı oluşturabilirsin. Biz de authme yaptık skript ile hiç de bot sorunu olmadı. Sunucuya kayıt olmadan giriş yapanları session.db dosyasına kayıt edersiniz. Giriş yaptıklarında değişkene aktarırsınız.

SnipeTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İşin bittiğinde değişkeni komple silebilirsin. Ayrıca gerekli yerlerde geçici değişken de kullanılabilir. Bunun dışında Wildskript ile kendi değişken dosyanı oluşturabilirsin. Biz de authme yaptık skript ile hiç de bot sorunu olmadı. Sunucuya kayıt olmadan giriş yapanları session.db dosyasına kayıt edersiniz. Giriş yaptıklarında değişkene aktarırsınız.
Skript ile authme yapmadan nasıl yapılabileceği hakkında konuşmuyor muyduk? Ne ara skriptten authme yapmaya döndün sen?

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaş ile addonsuz halini ile tartışıyoruz. Bu arada aklıma geldi rütbe skripti çokta kolay yapılabilirmiş.
TuSKe Addonunda şöyle bir Expression var.
Kod:
if difference between first login of player and now is more than 100 days:
    set {PlayerVeteran.%player%} to true
Addonsuz halini tartışmıyor muyduk?

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben rütbe skriptinin nasıl yapılacağını söyledim. "Giriş yapmamış kişiye" kısmında addonsuz halini tartışıyorduk. Boş boş konuşmayı çok seviyorsun sanırım.
Addonsuz da yapabilirsin. Hayır ama yaklaştın, boş insanların bilgisiz olduklarını yüzlerine vurmayı seviyorum.
Ayrıca addonlu veya addonsuz yapman bir şeyi değiştirmez. Bilgisizliğine bahane üretip durma. Burada çözüm üretmeye çalışıyoruz ama sen daha çok bahane ürettin.

furkan_tmbs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sorun neredeyse kalmadı beyler 3-5 eksik var örn ben buna top 10 nasıl ekleyebilirim & soylediğiniz gibi wildskript yardımıyla yeni bi variables nasıl açabilirim ?