Summercraft [survival] Cuma Gunleri Online

EUSTİS

Marangoz
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar summercraftla karsinizdayim malesef 7/24 degil ama cuma gunleri saat 9 dan 12 ye kadar survival oyniyacagiz
Peki nasil katilacagim?
Eger androidli iseniz (iosda nasil bilmiyorum)
1.google playden pockettool indirin
2.Tool Kite Girin
3.Change server İp Diyin
4. İp Yi YaziN patch ip Diyin
5.İlk Magic Okay Sonra Done Patching Diyocek
6.Sag Ust Kosede Ust UsTe 3 kare Var Onu Tiklayin Apply Changes diyin
7.Biraz Bekleyin karsiniza Birsey Cikarsa Dogrula Ve Yukle Diyin Mcpe İ Kaldirip Tekrar Yuklicek Sonra join Game Den Serveri AciK GorceKsiniz (Dogrula Ve Yukle Cikmassada Yine Sonuc Ayni SekildE Olcaktİr) [Tableten Yazdigim İcin Biraz Kotu Oldu Ama Neyse]
İp:Cuma Gunu Yazilacaktr

4trestt

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben yeni telefon aldım fakat patch ip dedikten sonra magic okay yazısı çıkıyor Done Patching yazısı çıkmıyor anlamadım.

EUSTİS

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Programı sil tekrar yükle belki düzelir düzelmesse bekle magic okaydan sonra belki gelir

4trestt

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Done Patching gelmeden apply changes yapıyorum oyunu siliyor birdaha yüklemiyor. "Dosyalar ayrışmıyor" gibi bir hata veriyor. Bu arada serverine katılmaya çalışacağım.

EUSTİS

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hmm Öncelikle İlgin İçin teşekürler Şöyle dene oyunun orjinal değilse oyununu sil done patching demeden apply changes yap. olursa yükler bunun gibi bir şey benimde başıma gelmişti böyle yapmıştım (pek anlatamadım özeti burda oyunun orjinal değilse apply changes yapmadan önce oyunu sil ve tekrar apply changes yap)

4trestt

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sağol silip yukledim oldu.