Sunucu Açıyoruz

Bağış atıcak mısın ?

• Evet

Kullanılan: 1 14.3%
  • Hayır

Kullanılan: 6 85.7%
  • Hayır ama sunucu açılırsa vip alırım

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Gençler paralı sunucu açıcağım bana para desteği ve pl lazım bu konuda yardım edebilecek bana ulaşsın (yorumlara discordunu yazsın) sunucu tutmassa kusura bakmayın ama tutarsa en yakın zamanda parasını vericeğim ve bağışcı tagı vericeğim hepinizi çok seviyorum İnşallah Açabilirim!

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Bu konuyu 2'ci kez açıyosun eski konudada dediğim gibi plugin paketi ve para istiyosun bildiğin hazır sunucu istiyosun ben işletirim parasını kazanırsam size veririm diosun. kendin için çok güzel diosunda kimse sana bunu yapmaz.​

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Tam olarak nasıl bir cevap istiyorsun? sana kimsenin finansal destek vermeyeceğini defalarca farklı farklı kullanıcılar dile getirdi. İlla yüzüne çat çat söyleyelim mi? belli ki oldukça acemisin, işin etiğini olurunu bilmiyorsun. Yanlış platformdasın, senin şu an kendi projeni yayınlayıp finansal destek arayabilecek bir yerde olman gerekiyor. Bunun içinde projenin değerli yönlerini nasıl cilalayacağına kafa patlatman gerekiyor. Sunucu açıyorum gel bana para ver şeklinde yürüyen bir dünya düzeni yok arkadaşım. Eğer bu şekilde konu açmaya devam edeceksen baştan söyleyelim hayat yüzüne tokat gibi bir sağdan bir soldan vuracak, istediklerin patır patır olmayacak buna hazırlan.

selcukwashere

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
2 gb sunucu 20 tl git al emek ver internette zaten plugin paketleri var . Bi süre sonra eğer konu tasarımların güzel olursa insanlar sunucuna gelir. İnsanlardan sürekli yardım istemek bi süre sonra sıkar artık.