Sunucu açma önerisi istiyorum & Yetkili alımı.

hangi tarz açmalı?

• Faction

Kullanılan: 2 40.0%
  • Hub

Kullanılan: 0 0.0%
  • Skyblock

• Survival

Kullanılan: 1 20.0%
  • rpg

• Hadi yeni bir tür geliştir!

• pvp

• Kullanılan toplam oy
    5

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
MERHABALAR!
Ben Hiracles.
Daha önceleri ortaonline,ateşcraft,ateşrpg,rebornrpg, ateş hub,oldfaction vb gibi birçok sunucunun kurucusuyum.
minecraftı 1 sene önce bırakmıştım o kadar yoğun bir rpg kariyerimiz vardı ki artık çok yorulmuştuk.
şimdi tek başımayım ve yeniden bir ekip toplayıp, eski ekibimede fikirleri götürüp güzel bir sunucu açmak istiyorum.
Ancak şu anda tutacağını düşündüğünüz ve açılması istenen sunucu fikirlerinize ihtiyacım var.
benim kafamdakiler:
-Gladyatör temalı bir pvp.
-eski tarz hard faction.
-eski tarz skyblock.
-hub projesi.

eğer tutar dediğiniz fikirleriniz varsa fikrinizle birlikte sizide yanımda görmekten mennun olurum.
iletişim:
-burdan mesaj olarak sağlayalım şimdilik.

yetkili alımı:
1 admin
1 moderatör
1 builder
1 baş rehber
2 rehber
1 baş reklamcı
3 reklamcı

Son düzenleme:

BySamedDD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
gardaşım şimdik benım aklımdda sunlar var belirli oyunlar bu oyunalr varken aklı yetkin kişileri dc de alıp sohetli fln parkur build yarışması vs instagram hesabı olsun yt kanalı osun fln bu sekilde de maddi kazancın da artmış olur discord aktifliği için de botlardan lvl sistemi belirli levellerde de ödüller kodlarla vs gibi gii çok şey var bana ulaş alowwwwwwwwww

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
gardaşım şimdik benım aklımdda sunlar var belirli oyunlar bu oyunalr varken aklı yetkin kişileri dc de alıp sohetli fln parkur build yarışması vs instagram hesabı olsun yt kanalı osun fln bu sekilde de maddi kazancın da artmış olur discord aktifliği için de botlardan lvl sistemi belirli levellerde de ödüller kodlarla vs gibi gii çok şey var bana ulaş alowwwwwwwwww
dc hesabını ver kardeşim

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
türkçe meali varmı, türkçe meali?

failking

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kardeşim real world map temalı serverler yabancılarda çok tutuyor bunu türkiyeye getirebilirsin istersen özelden falan konuşabiliriz