Sunucu açmak için adam aranıyor

Jahrakal123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle kolay gelsin arkadaşlar. Geçenlerde keşfettiğim bi mod ile üstünde iyice ustalaşmam üstüne server kurulumu başarısı yüksek bilgili arkadaşlar ile bi sunucu açmak istiyorum.

Nasıl bir şey planlıyorum?
Npc modu(custom mod) belki duymuşsunuzdur biraz zor npcleri ayarlamak falan fakat geçen gece oyunda sabahlamam üstüne tamamen çözmüş bulunmaktayım kale savaşları npc savaşçılarını kiralıyarak gerçekleşicek.Krallıklar yükselip yıkılacak. Bizden oyundaki altın para (bunları maaş olarak npclerden alıcaksınız) ile kale alabilir yada kendi kalenizi yaratabilirsiniz. Npc sistemi ile oyunda çeşitli görevlere gidebilirsiniz.Mesela diyelimki siz bir npcden 10 tane zombi öldürme görevi aldınız.Görevi tamamladıktan sonra görevin başına konmuş olan ödülü alıcaksınız.

Çeşitli itemler olucak oyunun içinde onları marketlerden demir para, altın para, gibi yeni para birimleri ile alışveriş yapıcaz.

Warp yerine isinlayicilar olucak siz onları keşfettikçe ışınlanıcak ve ödül alıcaksınız keşfettiğiniz için.

Haa en önemliside silah modu oyunun içinde tekli tabanca yada makinali olmak üzere çeşitli tabancalar olucak :)

Bunları gerçekleştirmem için sunucu kurmasını bilen plunginler ile ilgilenen ve ayrıca oyunda bana build yaparken yardım edicek arkadaşlar arıyorum.

Lütfen sunucu kurmuş yetenekli arkadaşlar ve daha önce bi severde buildir olan arkadaşlar mesaj atsın.