Sunucu açmayı planlıyorum AMA... (Yalnız kurtlar içeri >>)

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,
Artık ne zaman bilgisayar başına otursam ki eskisi kadar çok zamanım olmuyor artık, bir sonraki yaza kadar küçük bir takımla bir sunucu üzerinde çalışmayı planlıyorum. @JaydeScript mükemmel bir wed geliştiriciyle beraber çalışıyoruz. Bu olağan üstü varlık ta Massive ve Ender'ın websitelerini yapan şahıs. Eğer takımımı kurabilirsem ve bir harita çıkarabilirsek projeye başlayacağım. Ilginizi çekebilir alta yazıyorum.

- Öncelikle 2 mod arasında kaldık ki bunlar hayatta kalma ve CS:GO tarzı turnuva ve matchmaking.
- Matchmaking bölümü, cs:gonun aynısını minecraft'a taşımak, bomba çözümü mirage dust2 gibi haritalar vs. silah eklentisi mükemmele yakın olacağı için herhangi bir tereddütünüz olmasın silah eklentisini ayarladık bile.
- Hayatta kalma bölümü ise bildiğimiz klasik hayatta kalmanın grup ve klanlarla birleşmesi, base ele geçirme vs hakkında ölünce itemlerin düştüğü ve sniperların falan zor bulunduğu bir seri. Daha tam karar vermesek te ekipçe kararlaştıracağımız için bununda haritasını çıkarırız sorun olmaz fikrimce.

Konunun altına değilde, özel mesajdan yazsanız sevinirim. Ekipte iyi bir mikrofonunuz ve 15-16 yaşından büyük olmanız girmenize yeterli olacaktır. Gruptan ziyade bir arkadaş ortamı isterim her zaman umarım birbirimize kaynaşırız.

Grubumda ben genelden sorumluyum yani her şey ile ilgilenirim configurasyonlar durum vs. @JaydeScript yani alper bildiğiniz web developerimiz. Başlıca aradığım kişiler eklenti geliştirici ve texture packlerle haşır neşir olan kimseler. Muzik ve ses ile arası iyi olanalrı da beklerim. Bütçe konusunda HIÇ sıkıntım yok herkesin hakketiği neyse alır zaten sorun yok. Kişi sınırı veya form falan da yok yazın özelden konuşuruz :)

Teşekkürler,
Bertan Taşkıran

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
cs deki modlar olsn silah yarışı vs herkes gelir demiyorum ama ben gelirim .-.

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle başlattığın yani en azından başlatmaya çalıştığın şey güzel bir şey. Tabii ki siz karar vereceksiniz ama ben de CS tarzı olursa daha iyi olur diye düşünüyorum. Umarım güzel bir ekip ve güzel bir server çıkar ortaya. Böyle konular olunca keşke bir işe yarayacak bi bilgim olsa da en azından başvuru yapardım falan ama yok yani. Neyse en azından güzel bir server çıkacak diye umutlanıyoruz.

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anca projeler. Hala hayata geçenini görmedik :(
Hiç yapamayanlar konuşmasınlar demişler, bilirmisin?[DOUBLEPOST=1440634044,1440633993][/DOUBLEPOST]
Öncelikle başlattığın yani en azından başlatmaya çalıştığın şey güzel bir şey. Tabii ki siz karar vereceksiniz ama ben de CS tarzı olursa daha iyi olur diye düşünüyorum. Umarım güzel bir ekip ve güzel bir server çıkar ortaya. Böyle konular olunca keşke bir işe yarayacak bi bilgim olsa da en azından başvuru yapardım falan ama yok yani. Neyse en azından güzel bir server çıkacak diye umutlanıyoruz.
Teşekkürler dostum, çok özel mesaj geldi vallahi seçici davranmaya çalışıyorum ki en kaliteli sunucuyu ortaya çıkarayım. Hemen heveslenmeyin daha kesin bir karar verilmedi ancak hepinizi bilgi dahilinde tutacağım :)

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hiç yapamayanlar konuşmasınlar demişler, bilirmisin?[DOUBLEPOST=1440634044,1440633993][/DOUBLEPOST]
Teşekkürler dostum, çok özel mesaj geldi vallahi seçici davranmaya çalışıyorum ki en kaliteli sunucuyu ortaya çıkarayım. Hemen heveslenmeyin daha kesin bir karar verilmedi ancak hepinizi bilgi dahilinde tutacağım :)
Ben bildiğimi söyledim. Kaç tane açıldı böyle konu biliyor musun? Ayrıca ekibi önceden kurmadan bir projeye kalkışıyorsan zaten baştan işin çok çok zor. Birçok sunucu, projeye yardım ettikten sonra tatsızlık çıkaranlar yüzünden batıyor. Sana bildiklerimi söylemeye çalıştım. Eğer bu sözü düşünerek konu açtıysan bence hiç açmaman gerekirdi.

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben bildiğimi söyledim. Kaç tane açıldı böyle konu biliyor musun? Ayrıca ekibi önceden kurmadan bir projeye kalkışıyorsan zaten baştan işin çok çok zor. Birçok sunucu, projeye yardım ettikten sonra tatsızlık çıkaranlar yüzünden batıyor. Sana bildiklerimi söylemeye çalıştım. Eğer bu sözü düşünerek konu açtıysan bence hiç açmaman gerekirdi.
Konuşmayayım ben en iyisi tatsılık çıkmasın değil mi?[DOUBLEPOST=1440679708,1440636784][/DOUBLEPOST]UP

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Valla eğer tutucak bir şey istersen survival çok var ama cs:go tarzı sunucular çok az ve türkiyede bulunan daha da az direk abartmaktansa 1-2 oda açarsın yavaş yavaş geliştirirsin

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

PnowsMC

Beelzebub
En iyi cevaplar
0
İyiymiş hoşmuş ama neyse yani ne diyeyim :D[DOUBLEPOST=1440707415,1440695527][/DOUBLEPOST]UP[DOUBLEPOST=1440720711][/DOUBLEPOST]UP
Pluginden skript den anlamam ama oyun içerisinde fena değilimdir ama iyi değilim çok buildim iyi ama süper değil kod bilgim iyi ama süper değil istersen alabilirsin.