Sunucu Aniden Kapanıyor

B3RK3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir kaç gündür bi anda error hataları ile dolmaya baslıyor sonra sunucu donuyor.

Hata kodu :

Kod:
[15:29:21 ERROR]: The server has stopped responding!
[15:29:21 ERROR]: Please report this to PaperSpigot directly!
[15:29:21 ERROR]: Be sure to include ALL relevant console errors and Minecraft c
rash reports
[15:29:21 ERROR]: PaperSpigot version: git-PaperSpigot-"4c7641d" (MC: 1.8.8)
[15:29:21 ERROR]: ------------------------------
[15:29:21 ERROR]: Server thread dump (Look for plugins here before reporting to
PaperSpigot!):
[15:29:21 ERROR]: Current Thread: Server thread
[15:29:21 ERROR]:       PID: 16 | Suspended: false | Native: false | State: WAIT
ING
[15:29:21 ERROR]:       Stack:
[15:29:21 ERROR]:               java.lang.Object.wait(Native Method)
[15:29:21 ERROR]:               java.lang.Object.wait(Unknown Source)
[15:29:21 ERROR]:               io.netty.util.concurrent.DefaultPromise.await(De
faultPromise.java:254)
[15:29:21 ERROR]:               io.netty.util.concurrent.DefaultPromise.await(De
faultPromise.java:32)
[15:29:21 ERROR]:               io.netty.util.concurrent.AbstractFuture.get(Abst
ractFuture.java:31)
[15:29:21 ERROR]:               io.netty.channel.DefaultChannelPipeline.waitForF
uture(DefaultChannelPipeline.java:551)
[15:29:21 ERROR]:               io.netty.channel.DefaultChannelPipeline.remove(D
efaultChannelPipeline.java:339)
[15:29:21 ERROR]:               io.netty.channel.DefaultChannelPipeline.remove(D
efaultChannelPipeline.java:304)
[15:29:21 ERROR]:               com.comphenix.protocol.injector.netty.PipelinePr
oxy.remove(PipelineProxy.java:318)
[15:29:21 ERROR]:               mLOuwPehiScXpxzplFLSgRnonlsDnYLCsTnknWlFHhAxgVbi
XFMgqBdkNKMxEQTnsYHNHafCaCUXegGiVgJdEDVKJCKidxVfBwPYjAxkNvTkBULDiHvHxEThkCHGuFNv
fnNyyyXiDxuODmFkgdLMJaqfllYcfzVrOXuaEcDxlXxMTAEMAjWLaK.goohYzvwsSHhJcxXtWEAnOSoq
tzvSacqoNvhdpovtAbIYiGjArGRzJebRccjrSjYyXLrGBvFiqRgLYITUkUYIDazNyoTszIrUVxquroJr
MiomQYSmYzDbmCpnbCdomhMrNHGzLIavopJqDYwptJalCduUWATGgaIgJecSktInYmTiFWOwvAfDQuMF
kSioqeQzlR.goohYzvwsSHhJcxXtWEAnOSoqtzvSacqoNvhdpovtAbIYiGjArGRzJebRccjrSjYyXLrG
BvFiqRgLYITUkUYIDazNyoTszIrUVxquroJrMiomQYSmYzDbmCpnbCdomhMrNHGzLIavopJqDYwptJal
CduUWATGgaIgJecSktInYmTiFWOwvAfDQuMFkSioqeQzlR.caLFMzhGhPIWNpCcTzrEgapvHKVfomvdB
LtLJQGPrruWvtAwsKKXSTklgmGSuaVKOeqyRhLwzRGEKJBVoydbFutkTKGAnCxwdRCvAXtEguLsWYyxC
alGamdRuBsacCjEfOnJuPoQFYVzSOEXBEzPcWoDUCxFMJSEzAjQSBBTqXCSRiKkifbpRvwtyIqANDPpf
Tp.caLFMzhGhPIWNpCcTzrEgapvHKVfomvdBLtLJQGPrruWvtAwsKKXSTklgmGSuaVKOeqyRhLwzRGEK
JBVoydbFutkTKGAnCxwdRCvAXtEguLsWYyxCalGamdRuBsacCjEfOnJuPoQFYVzSOEXBEzPcWoDUCxFM
JSEzAjQSBBTqXCSRiKkifbpRvwtyIqANDPpfTp.ALLATORIxDEMO(dp:414)
[15:29:21 ERROR]:               mLOuwPehiScXpxzplFLSgRnonlsDnYLCsTnknWlFHhAxgVbi
XFMgqBdkNKMxEQTnsYHNHafCaCUXegGiVgJdEDVKJCKidxVfBwPYjAxkNvTkBULDiHvHxEThkCHGuFNv
fnNyyyXiDxuODmFkgdLMJaqfllYcfzVrOXuaEcDxlXxMTAEMAjWLaK.goohYzvwsSHhJcxXtWEAnOSoq
tzvSacqoNvhdpovtAbIYiGjArGRzJebRccjrSjYyXLrGBvFiqRgLYITUkUYIDazNyoTszIrUVxquroJr
MiomQYSmYzDbmCpnbCdomhMrNHGzLIavopJqDYwptJalCduUWATGgaIgJecSktInYmTiFWOwvAfDQuMF
kSioqeQzlR.goohYzvwsSHhJcxXtWEAnOSoqtzvSacqoNvhdpovtAbIYiGjArGRzJebRccjrSjYyXLrG
BvFiqRgLYITUkUYIDazNyoTszIrUVxquroJrMiomQYSmYzDbmCpnbCdomhMrNHGzLIavopJqDYwptJal
CduUWATGgaIgJecSktInYmTiFWOwvAfDQuMFkSioqeQzlR.caLFMzhGhPIWNpCcTzrEgapvHKVfomvdB
LtLJQGPrruWvtAwsKKXSTklgmGSuaVKOeqyRhLwzRGEKJBVoydbFutkTKGAnCxwdRCvAXtEguLsWYyxC
alGamdRuBsacCjEfOnJuPoQFYVzSOEXBEzPcWoDUCxFMJSEzAjQSBBTqXCSRiKkifbpRvwtyIqANDPpf
Tp.caLFMzhGhPIWNpCcTzrEgapvHKVfomvdBLtLJQGPrruWvtAwsKKXSTklgmGSuaVKOeqyRhLwzRGEK
JBVoydbFutkTKGAnCxwdRCvAXtEguLsWYyxCalGamdRuBsacCjEfOnJuPoQFYVzSOEXBEzPcWoDUCxFM
JSEzAjQSBBTqXCSRiKkifbpRvwtyIqANDPpfTp.ALLATORIxDEMO(dp:62)
[15:29:21 ERROR]:               sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke0(Nat
ive Method)
[15:29:21 ERROR]:               sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke(Unkn
own Source)
[15:29:21 ERROR]:               sun.reflect.DelegatingMethodAccessorImpl.invoke(
Unknown Source)
[15:29:21 ERROR]:               java.lang.reflect.Method.invoke(Unknown Source)
[15:29:21 ERROR]:               org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$1.execut
e(JavaPluginLoader.java:300)
[15:29:21 ERROR]:               co.aikar.timings.TimedEventExecutor.execute(Time
dEventExecutor.java:78)
[15:29:21 ERROR]:               org.bukkit.plugin.RegisteredListener.callEvent(R
egisteredListener.java:62)
[15:29:21 ERROR]:               org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.fireEvent(
SimplePluginManager.java:517)
[15:29:21 ERROR]:               org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.callEvent(
SimplePluginManager.java:502)
[15:29:21 ERROR]:               net.minecraft.server.v1_8_R3.PlayerConnection.di
sconnect(PlayerConnection.java:169)
[15:29:21 ERROR]:               org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.entity.CraftPlaye
r.kickPlayer(CraftPlayer.java:314)
[15:29:21 ERROR]:               us.myles.ViaVersion.ViaVersionPlugin.kickPlayer(
ViaVersionPlugin.java:213)
[15:29:21 ERROR]:               us.myles.ViaVersion.api.data.UserConnection$2.ru
n(UserConnection.java:190)
[15:29:21 ERROR]:               org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.scheduler.CraftTa
sk.run(CraftTask.java:59)
[15:29:21 ERROR]: Current Thread: Timer-0
[15:29:21 ERROR]:       PID: 31 | Suspended: false | Native: false | State: TIME
D_WAITING
[15:29:21 ERROR]:               java.lang.Object.wait(Native Method)
[15:29:21 ERROR]:               java.util.TimerThread.mainLoop(Unknown Source)
[15:29:21 ERROR]:               java.util.TimerThread.run(Unknown Source)
[15:29:21 ERROR]: Current Thread: Netty Server IO #3
[15:29:21 ERROR]:       PID: 27 | Suspended: false | Native: false | State: BLOC
KED
[15:29:21 ERROR]:               org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.callEvent(
SimplePluginManager.java:501)
Tp.CHChYxCuMJNYRHWiUKCvuqOsLtpdBorvXVNBPfSQQMyxjjPHbVcCBhSoFnDkDieGDNqBfDJwsVhmn
OyadmWNuUuyjouvGIzftyAYeLUISTCiyIvsOOLDqjdoWzNkqmxUExfETHrUhBDomuGhrsESywOElfIym
GJrLoDLvCWERiJOhYCoWFqCmoGmrWpOHzKWwnzOtTL.write(dp:278)
[15:29:21 ERROR]:               io.netty.channel.AbstractChannelHandlerContext.i
nvokeWrite(AbstractChannelHandlerContext.java:658)
[15:29:21 ERROR]:               io.netty.channel.AbstractChannelHandlerContext.w
rite(AbstractChannelHandlerContext.java:716)
[15:29:21 ERROR]:               io.netty.channel.AbstractChannelHandlerContext.w
rite(AbstractChannelHandlerContext.java:651)
[15:29:21 ERROR]:               io.netty.handler.codec.MessageToMessageEncoder.w
rite(MessageToMessageEncoder.java:112)
[15:29:21 ERROR]:               io.netty.channel.AbstractChannelHandlerContext.i
nvokeWrite(AbstractChannelHandlerContext.java:658)
rite(AbstractChannelHandlerContext.java:716)
riteAndFlush(AbstractChannelHandlerContext.java:706)
riteAndFlush(AbstractChannelHandlerContext.java:741)
[15:29:21 ERROR]:               io.netty.channel.DefaultChannelPipeline.writeAnd
Flush(DefaultChannelPipeline.java:895)
[15:29:21 ERROR]:               io.netty.channel.AbstractChannel.writeAndFlush(A
bstractChannel.java:240)
[15:29:21 ERROR]:               com.comphenix.protocol.injector.netty.ChannelPro
xy.writeAndFlush(ChannelProxy.java:327)
[15:29:21 ERROR]:               net.minecraft.server.v1_8_R3.NetworkManager$4.ru
n(NetworkManager.java:198)
[15:29:21 ERROR]:               com.comphenix.protocol.injector.netty.ChannelInj
ector$5$3.run(ChannelInjector.java:342)
[15:29:21 ERROR]:               io.netty.util.concurrent.SingleThreadEventExecut
or.runAllTasks(SingleThreadEventExecutor.java:380)
[15:29:21 ERROR]:               io.netty.channel.nio.NioEventLoop.run(NioEventLo
op.java:357)
[15:29:21 ERROR]:               io.netty.util.concurrent.SingleThreadEventExecut
or$2.run(SingleThreadEventExecutor.java:116)
[15:29:21 ERROR]:               java.lang.Thread.run(Unknown Source)
[15:29:21 ERROR]: Current Thread: Netty Server IO #2
[15:29:21 ERROR]:       PID: 26 | Suspended: false | Native: false | State: BLOC
KED
SimplePluginManager.java:501)
Tp.sNqeQfamUatuEidGoOCPTCGGLRMYvsCdBCpfGsIGPnsYoYeQtTRxrSlWPKXCsnVPFgHaATWjHGRrn
kKhpgyTFgccAlkHrAllcfrIDXLrJKgveIMajSqplCwXhHPzmKfUyNlWBWuaPbHeMqEXnMAChqqpcuhoq
AiqmpfSPGAXEuKDyxirEapwLkFGVm.decode(dp:4)
[15:29:21 ERROR]:               io.netty.handler.codec.MessageToMessageDecoder.c
hannelRead(MessageToMessageDecoder.java:89)
nvokeChannelRead(AbstractChannelHandlerContext.java:333)
[15:29:21 ERROR]:               io.netty.channel.AbstractChannelHandlerContext.f
ireChannelRead(AbstractChannelHandlerContext.java:319)
[15:29:21 ERROR]:               io.netty.handler.codec.ByteToMessageDecoder.chan
nelRead(ByteToMessageDecoder.java:168)
[15:29:21 ERROR]:               io.netty.channel.AbstractChannelHandlerContext.f
[15:29:21 ERROR]:               io.netty.handler.codec.ByteToMessageDecoder.chan
nelRead(ByteToMessageDecoder.java:163)
[15:29:21 ERROR]:               com.comphenix.protocol.injector.netty.ChannelInj
ector$4.channelRead(ChannelInjector.java:275)
[15:29:22 ERROR]:               io.netty.channel.AbstractChannelHandlerContext.i
[15:29:22 ERROR]:               io.netty.channel.AbstractChannelHandlerContext.f
[15:29:22 ERROR]:               io.netty.handler.codec.ByteToMessageDecoder.chan
[15:29:22 ERROR]:               io.netty.channel.AbstractChannelHandlerContext.i
[15:29:22 ERROR]:               io.netty.channel.AbstractChannelHandlerContext.f
[15:29:22 ERROR]:               io.netty.handler.timeout.ReadTimeoutHandler.chan
nelRead(ReadTimeoutHandler.java:150)
>[WARN] Task failed
java.lang.NoClassDefFoundError: Could not initialize class org.fusesource.jansi.
internal.Kernel32
        at org.fusesource.jansi.internal.WindowsSupport.setConsoleMode(WindowsSu
pport.java:60)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.WindowsTerminal.setConsoleMode(Wind
owsTerminal.java:208)
>       at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.WindowsTerminal.restore(WindowsTerm
inal.java:95)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.TerminalSupport$1.run(TerminalSuppo
rt.java:52)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.internal.ShutdownHooks.runTasks(Shu
tdownHooks.java:66)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.internal.ShutdownHooks.access$000(S
hutdownHooks.java:22)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.internal.ShutdownHooks$1.run(Shutdo
wnHooks.java:47)

B3RK3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu olay genellikle +10 kişiyi geçtiğinde gerçekleşiyor bir türlü çözüm bulamadım.

RichTony

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ViaVersion adlı plugin'in kullandığın sürümünü silip, en güncel olanını kurmayı dener misin? Bir değişiklik olmaz ise discord adresini bırakırsın buraya iletişime geçer hallederiz.

acat32

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ViaVersion adlı plugin'in kullandığın sürümünü silip, en güncel olanını kurmayı dener misin? Bir değişiklik olmaz ise discord adresini bırakırsın buraya iletişime geçer hallederiz.
bendede aynı sorun var yardım edermisin

Moderatör tarafından düzenlendi:

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
log da bu dk dan öncesinide atermısın
[15:29:21 ERROR]
anlamamız için ondan önceside lazım :D sen çöktükden sonrasını atmışsın

RichTony

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
log da bu dk dan öncesinide atermısın
[15:29:21 ERROR]
anlamamız için ondan önceside lazım :D sen çöktükden sonrasını atmışsın
Önemli kısımda orası zaten, çökmeden öncesinde hangi eklentinin bunu yaptığını anlayabilir misin hocam? Arkadaşımız tam kısmı atmış yani senin anlayacağın bundan öncesi yoktur. Neden çöktüğüne dair bilgileri bırakmış ve çöküşe geçmiş.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Önemli kısımda orası zaten, çökmeden öncesinde hangi eklentinin bunu yaptığını anlayabilir misin hocam? Arkadaşımız tam kısmı atmış yani senin anlayacağın bundan öncesi yoktur. Neden çöktüğüne dair bilgileri bırakmış ve çöküşe geçmiş.
bu saniyede çöküyor yani başlangıçda olan yerde diye düşünüyorum ama yinede bi yorum yapmaya çalışayım şöyle
öncelikle şu plugin i "SimplePluginManager" sil ve spigot sürümü olan şu plugin i yükle " Plugin Manager Reloaded " yine olmazssa bunu da sil ve dene tekrar .

RichTony

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu saniyede çöküyor yani başlangıçda olan yerde diye düşünüyorum ama yinede bi yorum yapmaya çalışayım şöyle
öncelikle şu plugin i "SimplePluginManager" sil ve spigot sürümü olan şu plugin i yükle " Plugin Manager Reloaded " yine olmazssa bunu da sil ve dene tekrar .
Dostum benim, o saniyede çöküyor fakat neden çöktüğüne dair bilgiyi üst kısımda vermiyor diyorum ben sana. Alt kısımda neden çöktüğüne dair bilgiyi veriyor zaten. Benim amacımda sana doğru bildiğin yanlışı doğru bir şekilde aktarmak. Ayrıca ek olarak verdiğin çözüm ise işe yaramayacaktır. Nedeni ise sunucusunda "SimplePluginManager" adlı bir pluginin olmamasıdır. SimplePluginManager bir sınıftır.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Dostum benim, o saniyede çöküyor fakat neden çöktüğüne dair bilgiyi üst kısımda vermiyor diyorum ben sana. Alt kısımda neden çöktüğüne dair bilgiyi veriyor zaten. Benim amacımda sana doğru bildiğin yanlışı doğru bir şekilde aktarmak. Ayrıca ek olarak verdiğin çözüm ise işe yaramayacaktır. Nedeni ise sunucusunda "SimplePluginManager" adlı bir pluginin olmamasıdır. SimplePluginManager bir sınıftır.
ben sana demedimki ?

B3RK3

adlı arkadaşa dedim ? log unu atsana sende seninkine de bakam
ve ayrıca " - yinede bi yorum yapmaya çalışayım şöyle " yazdım yani tahmini olarak söyledim ssorunu emin olsam sorun şu şunu sil şunu şöyle yap düzel gibi bir şey yazardım

RichTony

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben sana demedimki ?

B3RK3

adlı arkadaşa dedim ? log unu atsana sende seninkine de bakam
ve ayrıca " - yinede bi yorum yapmaya çalışayım şöyle " yazdım yani tahmini olarak söyledim ssorunu emin olsam sorun şu şunu sil şunu şöyle yap düzel gibi bir şey yazardım
Neyse tamam hocam haklısın. Daha fazla gereksiz yorumlarla kirletmeyelim buraları.

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
[15:29:21 ERROR]: com.comphenix.protocol.injector.netty.PipelinePr
oxy.remove(PipelineProxy.java:318)
Bu arkadaş ProtocolLib hatası gibi duruyor,

[15:29:21 ERROR]: us.myles.ViaVersion.ViaVersionPlugin.kickPlayer(
ViaVersionPlugin.java:213)
[15:29:21 ERROR]: us.myles.ViaVersion.api.data.UserConnection$2.ru
n(UserConnection.java:190)
Bu arkadaşda malüm viaversion hatası. daha detay alabiliriz, eğer halen çalışıyorsa /viaversion dump komutunu oyunda uygulayıp linki buraya atabilirsin.

Önerim de bu arkadaşları sunucu sürümüne göre tekrar gözden geçirmen, veya yeniden kurman.