Sunucu çökme sorunu

ArdaStrafe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Loglara baktım sürekli bu hatayı alıyor sunucu ve çöküyor. Ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.

[16:28:22] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: The server has stopped responding!
[16:28:22] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: Please report this to SpigotMC - High Performance Minecraft
[16:28:22] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: Be sure to include ALL relevant console errors and Minecraft crash reports
[16:28:22] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: Spigot version: git-Spigot-21fe707-e1ebe52 (MC: 1.8.8)

Son düzenleme:

RichTony

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Log'un tamamını hastebin'e yükleyip gönder hocam böyle ne olduğu anlaşılmaz.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
LetItRain adlı eklentinin Metrics'i sıkıntılı. PluginMetrics klasöründen opt-out: true yap. Debuguda true yap.

RichTony

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sıkıntı devam ediyorsa discord adresini bırak destek vereceğim.

BoynerCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hocam öncelikle iyi akşamlar tacospigot kullanırsanız, sorununuzun çözüleceğine inanıyorum.​

RichTony

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konudan neden vermiyorsunuz? belki aylar - yıllar sonra tekrar aynı sorunla karşılaşıcak kişiler olucak.
Tekrar aynı sorunla karşılaşacak kişiler olursa tekrar konu açarlar tekrar destek veririm. Normal olarak zaten konu üzerinden destek veriyordum fakat yazdıklarımın üstüne saçma sapan yöntemler yazan oluyor. Örnek olarak @BoynerCraft arkadaşımızın yaptığı gibi. Sorunu yaşayan arkadaşla konuşurum çözümlerin hepsini yazar buraya.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
LetItRain adlı eklentinin Metrics'i sıkıntılı. PluginMetrics klasöründen opt-out: true yap. Debuguda true yap.
Hala çözülmedi de o yüzden çözümü nasıl sağladığımı yazacağım.

Yukarda dediğimi denedin mi? Denediysen bir sonraki crash da farklı bir hata mı verdi, verdiyse atar mısın? Sorun çünkü LetItRain ve Metrics ile alakalı. Dediğimi yaparsan düzeleceğini düşünüyorum.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Tekrar aynı sorunla karşılaşacak kişiler olursa tekrar konu açarlar tekrar destek veririm. Normal olarak zaten konu üzerinden destek veriyordum fakat yazdıklarımın üstüne saçma sapan yöntemler yazan oluyor. Örnek olarak @BoynerCraft arkadaşımızın yaptığı gibi. Sorunu yaşayan arkadaşla konuşurum çözümlerin hepsini yazar buraya.

Kim ne derse desin sen kendi çözümlerini herkese açık bir platformda özgürce sunabilirsin. Sunduğun çözümler işe yaramasa bile başkaları da yardım etmeye çalışacaktır. Başkalarının senin sunduğun çözümü iyileştirmesi (yanlış ise de düzeltmesi) yanlış değil, hatta doğru bir davranıştır. Bahsettiğin kişi ile aranızda ne geçti bilmiyorum fakat sanki sorunun tek ve kesin, en etkili çözümünü sadece sen biliyormuşsun ve bu çözümün arkadaşın sorununu %100 çözeceğinden o kadar eminmişsin ki "konuyu kilitleyebilirsiniz" demişsin. Ek olarak bu platformda açılan bir yardım talebini başka bir platforma çekmek bana göre doğru değil. Sen yapmıyor olabilirsin ama ben daha önce bu şekilde yapıp sunucusu crash yiyen adama ne güvencesi ne satıcı yetkisi olupta koruma satıp dolandırmaya çalışan insanlar bile gördüm. Son olarak herkesten konu açmasını veya sana ulaşmasını isteyemezsin, istesen bile bu hem senin için bir işkence hemde onlar için bir işkence olur. Herkese teker teker çözümü anlatmaktansa herkese açık bir platformda bu çözümü paylaşmak çok daha etkili olacaktır.

ArdaStrafe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yukarda dediğimi denedin mi? Denediysen bir sonraki crash da farklı bir hata mı verdi, verdiyse atar mısın? Sorun çünkü LetItRain ve Metrics ile alakalı. Dediğimi yaparsan düzeleceğini düşünüyorum.
Yaptım ancak bir sonuç alamadım.