Yardım sunucu girişi belirlenen yerde yaptıktan sonra ışınlansın

safkannu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
merhaba spigot sunucu kullanıyorum oyun da crackli oyunculara açık, bu yüzden oyuncular birbirlerinin adları ile giriş yapmaya çalışarak kaldıkları son noktaları buluyorlar ve birbirlerinin baselerini bu şekilde yok ediyorlar anarşi sunucu olduğundan da bu durum sorun yaratıyor. Ben oyuncuların login bilgilerini belirlediği bir yerde girdikten sonra kaldıkları yere ışınlanmasını istiyorum. şu an kullandığım login plugini authme acaba bunu yapmamın bir yolu var mı?

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Öncelikle merhaba @safkannu,
Bunun için sanırsam çakmalobi kurmanız lazım.

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
merhaba spigot sunucu kullanıyorum oyun da crackli oyunculara açık, bu yüzden oyuncular birbirlerinin adları ile giriş yapmaya çalışarak kaldıkları son noktaları buluyorlar ve birbirlerinin baselerini bu şekilde yok ediyorlar anarşi sunucu olduğundan da bu durum sorun yaratıyor. Ben oyuncuların login bilgilerini belirlediği bir yerde girdikten sonra kaldıkları yere ışınlanmasını istiyorum. şu an kullandığım login plugini authme acaba bunu yapmamın bir yolu var mı?
Merhaba SharpSK eklentisini yükleyin.
Skript eklentisini yükleyin.
SkRayFall eklentisini yükleyin.
SkQuery eklentisini yükleyin.

Ardından bu skripti atın.

Kod:
on authme login:
    teleport player to {sonyer::%player%}

on quit:
    set {sonyer::%player%} to now

Eğer olmazsa tekrardan bana ulaşın.

safkannu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aga yok işe yaramadı derdimi anlatamadım galiba benim server anarşi yani pek bir plugin yok hub sunucu veya lobi gibi olaylar yok benim tek istediğim adamlar login bilgisini spawnda girsin girdikten sonra en son nerede kaldılarsa oraya ışınlansın

Ugabuga

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
admin server ne zaman açılır şu an giriş yapamıyoruz

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Merhaba SharpSK eklentisini yükleyin.
Skript eklentisini yükleyin.
SkRayFall eklentisini yükleyin.
SkQuery eklentisini yükleyin.

Ardından bu skripti atın.

Kod:
on authme login:
    teleport player to {sonyer::%player%}

on quit:
    set {sonyer::%player%} to now

Eğer olmazsa tekrardan bana ulaşın.
Mesajdaki skripti biraz daha geliştirdim ve alttaki %99 çalışmalı. Çalışmadan önce oyuncuların giriş yapacağı yeri /setloginloc komutu ile belirlemen lazım. Bu komutu kullanmak içinde "loginlocation.admin" yetkisine sahip olmalısın.

Kod:
command /setloginloc:
    permission: loginlocation.admin
    permission message: &cBu komutu kullanacak yetkiniz yok.
    trigger:
        set {loginspawn} to player's location

on join:
    set {lastloc} to player's location
    teleport player to {loginspawn}

on authme login:
    teleport player to {lastloc}

safkannu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mesajdaki skripti biraz daha geliştirdim ve alttaki %99 çalışmalı. Çalışmadan önce oyuncuların giriş yapacağı yeri /setloginloc komutu ile belirlemen lazım. Bu komutu kullanmak içinde "loginlocation.admin" yetkisine sahip olmalısın.

Kod:
command /setloginloc:
    permission: loginlocation.admin
    permission message: &cBu komutu kullanacak yetkiniz yok.
    trigger:
        set {loginspawn} to player's location

on join:
    set {lastloc} to player's location
    teleport player to {loginspawn}

on authme login:
    teleport player to {lastloc}
aga şu skripti çalıştıramadım. skripti yükledim boş bi skript açtım girisyeri.sk diye notepad++ ile senin kodu yapıştırdım serveri yeniden başlattım kendimi de admin yaptım ama çalışmadı ben mi birşeyi yanlış yapıyorum konsoldan da girdim koordinat oyundan da olmadı

BalonTR

Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
aga şu skripti çalıştıramadım. skripti yükledim boş bi skript açtım girisyeri.sk diye notepad++ ile senin kodu yapıştırdım serveri yeniden başlattım kendimi de admin yaptım ama çalışmadı ben mi birşeyi yanlış yapıyorum konsoldan da girdim koordinat oyundan da olmadı
@EnderrOyuncu nun dediği SharpSK eklentisini kurdun mu? kurduysan sunucu içi /sk reload girisyeri yazıp hata veriyor mu diye bak, eğer veriyor ise hatanın resmini çekip buraya atar mısın?

safkannu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
önce hepsini kurdum server çöktü sonra sadece sharpsk ve skripti kurdum gene ramden çok yedi ama server çalışıyordu en azıdan
@EnderrOyuncu nun dediği SharpSK eklentisini kurdun mu? kurduysan sunucu içi /sk reload girisyeri yazıp hata veriyor mu diye bak, eğer veriyor ise hatanın resmini çekip buraya atar mısın?
komutu da tanımıyor ne yazarsam yazayım /skript help yazıyor üstüne skript help yazıyorum onda da /skript help çıkıyor
pluginler:
152203

152204

152205

BalonTR

Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
önce hepsini kurdum server çöktü sonra sadece sharpsk ve skripti kurdum gene ramden çok yedi ama server çalışıyordu en azıdan

komutu da tanımıyor ne yazarsam yazayım /skript help yazıyor üstüne skript help yazıyorum onda da /skript help çıkıyor
pluginler:
Ekli dosyayı görüntüle 152203
Ekli dosyayı görüntüle 152204
Ekli dosyayı görüntüle 152205
Tamam oyun içi girip şimdi /sk reload giriskomutu yapıp hata veriyor mu diye bakar mısın ?

safkannu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yazınca da bir şey çıkmıyor

BalonTR

Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali