SUNUCU HUB OLDU

ArtDeoJay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tahanın Çarına Gırdıgımı Nasıl Uydurdunuz Acaba ? Loglardan Bakmadan ? Ki Baksanız Bıle Girmedim
bunu ben uydurmadım tahaesgn bunu kendisi söylüyor benim hesabıma girmişlerde öyle kasmışlar diye burda konuyu b** etmek yerine ts3.sca-gaming.com adresimize gelin orda konusalım olurmu ?

iCraZzy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bunu ben uydurmadım tahaesgn bunu kendisi söylüyor benim hesabıma girmişlerde öyle kasmışlar diye burda konuyu b** etmek yerine ts3.sca-gaming.com adresimize gelin orda konusalım olurmu ?

Tamam da Neye Dayanarak Bize Baglıyor Bu Konuyu Anlayamadım ? Illa Bızmı Gırmıs Olucaz Çarına ?

ArtDeoJay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tamam da Neye Dayanarak Bize Baglıyor Bu Konuyu Anlayamadım ? Illa Bızmı Gırmıs Olucaz Çarına ?
onu benle deilde taha ile konussan hani ts gelsende oda acık onunla konus bu sadece bana söylenen bir bilgi. bana burda laf söyleme. gel sen söyle.

iCraZzy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
onu benle deilde taha ile konussan hani ts gelsende oda acık onunla konus bu sadece bana söylenen bir bilgi. bana burda laf söyleme. gel sen söyle.

Sana Soylenen Bilgiyi Hemen Uyguluyormusun Sen ? Sana Birisini Hack Dıye Soyleseler Sen Ne İstiyorsun SS Peki Tahadan Niye İstemedin

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer o saatlerde yetkilileriniz oyundaysa ya yetkilileriniz item dağıttı ya da birileri bilgisayarınıza sızdı... Araştırın bi. Kontrol edin bilgisayarınızı...

Anca çamur atmayı biliyorsunuz demi siz kendi sunucunuz iyi başkaları kötü konu baltalayıp burdan konuşmayın lütfen
Çamur atan yok kardeşim sunucunuza ya da konunuza, gerçekler ortada ben 10 dakika da yine kasarım 3 stack tavuğu. Yumurtayla kastı belki de? Şansı yani nereden bileceksiniz ki?!

batuhan06388

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
banlandım kardeşim zeed diye bi adam serveri hackledim dedi banladı beni nick dodori banı açarmısınız

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Great neden kapatıldı?
Tutmadı mı neden?
Veya emekleri çöpe atmak sizin için zor olmadı mı buna cevap verin?​
Greatın kapatılma sebebi Cekememezlik ve Arkadaş ihaneti Bi Arkadaş Kazığı yemedihimiz Kalmıştı oda oldu

FreeEzhel

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
+Güncel!!!!!

+Güncelll!!!

+Güncell!!!

+Güncell!!

Mustafa Okçu ile Canlı yayındayız herkesi bekleriz !!!!