Sunucu için Öneri

furkanzyldrm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Taglı , Sohbet için Discord sunucusu kurmayı planlıyorum .
Neler Ekleyebilirim ?
Fikirlerinizi yazarmısınız

Rowidex

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir sunucuya girmiştim fakat hatırlamıyorum, mükemmel bir doğrulama sistemi vardı.

Bir bot vardı, yazdığı sayıyı yazmam gerekiyordu sonrasında ad, yaş emojiye bas, erkeksen şuna kızsan şuna bas, türkiyenin başkenti neresi, arkadaşınla kavga etsen hangisini yaparsın. Gibi sorular vardı hepsini cevaplayınca sana bir tag veriyordu senin gibi kişilerin olduğu HypeSquad gibi. İnşallah anlatabilmişimdir kafam biraz karışık yoğunum kusura bakma (:

Rowidex

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
o taglardan en az 50 tane vardı, senin kafana göre kişilere aynı tagı veriyordu sizde arkadaş ekleyerek konuşabiliyordunuz

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bir sunucuya girmiştim fakat hatırlamıyorum, mükemmel bir doğrulama sistemi vardı.

Bir bot vardı, yazdığı sayıyı yazmam gerekiyordu sonrasında ad, yaş emojiye bas, erkeksen şuna kızsan şuna bas, türkiyenin başkenti neresi, arkadaşınla kavga etsen hangisini yaparsın. Gibi sorular vardı hepsini cevaplayınca sana bir tag veriyordu senin gibi kişilerin olduğu HypeSquad gibi. İnşallah anlatabilmişimdir kafam biraz karışık yoğunum kusura bakma (:
Discord 2077
yapay zeka kodlamışlar maşallah