Sunucu İsimleri Hakkinda

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,

Yenilikçi sunucu açmayı/açtığını düşünen arkadaşlar neden isimleri düzgün seçmiyor anlayamiyorum. Anladık artık oya.beniCRAFT. com buna alıştık da son zamanlarda da ..NETWORK çıktı. Şahsen bana göre , böyle açan sunucular modern olduğunu düşünüyorlar. Sunucu da yenilik düşünen arkadaşlar biraz da isime önem verse güzel olacak da..

KoseKoyun

> Koyunun Hası <
En iyi cevaplar
0
Craft tamam da network ne alaka ?
Network = Ağ
Birden fazla sunucuyu birleştirdiklerinde bir ağ oluşturmuş oluyorlar ve sunucuadınetwork yani sunucuadıağı koyuyorlar isimlerini.

WiryRioter54

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çoğu beğenebileceğim serveri isimden dolayı fareyi üzerine bile getirmiyorum.Haklısın...

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Craft tamam da network ne alaka ?
Network = Ağ
Birden fazla sunucuyu birleştirdiklerinde bir ağ oluşturmuş oluyorlar ve sunucuadınetwork yani sunucuadıağı koyuyorlar isimlerini.

Üstün ingilizce yeteneklerin ile beni aydinlattigin için teşekkür ederim. Emin ol çoğu kişi ne anlama geldiğinden bile haberi olmadan koyuyor.

BY_MAFYA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Keşke sadece gereksiz isimler olsa iyi maalesef isim benzerliği çok fazla buradan yeni sunucu kuracak arkadaşlar varsa lütfen yaratıcı isimler koysunlar

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Keşke sadece gereksiz isimler olsa iyi maalesef isim benzerliği çok fazla buradan yeni sunucu kuracak arkadaşlar varsa lütfen yaratıcı isimler koysunlar

Aynen öyle, biz burada öneri olarak söylüyoruz. Bir istek emir veya eleştiri degil.

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
<SunucuAdı>NetworkCraft çıkarsa şaşırmayın yani.

Şöyle doğru düzgün ad bulunmuyor ya.

BY_MAFYA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aynen öyle, biz burada öneri olarak söylüyoruz. Bir istek emir veya eleştiri degil.
Aslında çok iyi bir yere parmak atmışsın umarım bu konuyu gördükten sonra daha güzel ve yaratıcı isimler koyalar keşke eleştirinin altına nasıl isimler verilmesi gerektiğini anlatan kısa bir rehber hazırlasaydın

<SunucuAdı>NetworkCraft çıkarsa şaşırmayın yani.

Şöyle doğru düzgün ad bulunmuyor ya.
Cidden Yaratıcı Olmuş :D umarım kullanılmaz :)

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aslında çok iyi bir yere parmak atmışsın umarım bu konuyu gördükten sonra daha güzel ve yaratıcı isimler koyalar keşke eleştirinin altına nasıl isimler verilmesi gerektiğini anlatan kısa bir rehber hazırlasaydın

Cidden Yaratıcı Olmuş :D umarım kullanılmaz :)

Zaten o nedenle oluyor her bunlar lapisli fekşinlarin çoğalmasida ayni mantık hazırcılık değil mi? Biraz araştırmacı ve özgün davransalar çok güzel fikirler bulunabilir. Çoğu sunucu isminden dolayı 1-0 eksik başlıyor .. Şahsen sunucu açanin yaşı vs. herşeyi açıkça belli ediyor. Sonra xxnetwork koyunca büyük bir sunucu izlenimi verdiğini zannediyor. .

BY_MAFYA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zaten o nedenle oluyor her bunlar lapisli fekşinlarin çoğalmasida ayni mantık hazırcılık değil mi? Biraz araştırmacı ve özgün davransalar çok güzel fikirler bulunabilir. Çoğu sunucu isminden dolayı 1-0 eksik başlıyor .. Şahsen sunucu açanin yaşı vs. herşeyi açıkça belli ediyor. Sonra xxnetwork koyunca büyük bir sunucu izlenimi verdiğini zannediyor. .
Kesinlikle Öyle Fakat Sen Yinede Altına Küçük Bir Rehber Koy ki Nasıl bir şey Koymaları Gerektiği Hakkında Küçük Bir Fikirleri Olur

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
o kadar kolay değil. bana göre isim bulmak sunucuyu yapmaktan daha zor :/ şahsen bende bir isim bulamadım ve acayip klasik bir isim kullanıyorum. her ülkede en az 1 tane bu ismi kullanan var malesef :/

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
o kadar kolay değil. bana göre isim bulmak sunucuyu yapmaktan daha zor :/ şahsen bende bir isim bulamadım ve acayip klasik bir isim kullanıyorum. her ülkede en az 1 tane bu ismi kullanan var malesef :/
Haklısınız, kesinlikle kolay değil ama bence biraz araştırılsa bulunabilir. İsim konu tasarımı kadar da önemli bence.. Örneğin, hiç aklına isim gelmiyorsa antik yunan mit.(mitoloji) mekanlarından, kitaplarda geçen mekan isimleri veya en iyisi kendi mitolojilerimiz destanlarımızdan esinlenilebir..

Kesinlikle Öyle Fakat Sen Yinede Altına Küçük Bir Rehber Koy ki Nasıl bir şey Koymaları Gerektiği Hakkında Küçük Bir Fikirleri Olur

Koysam bile kimsenin dikkate alacağını sanmıyorum..