Sunucu kapandı. Konu silinebilir

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
.
Oyun Sürümü
1.8.X - 1.12.2
Sunucu Slotu
120
Sunucu Türü
Emek Skyblock
Sunucu kapandı. Konu silinebilir

Son düzenleme:

Seantextv01

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
+ GERÇEKTEN TAVSİYE EDERİM +
FULL EMEK VE KESİNLİKLE GELİŞMEKTE OLAN BİR SERVER !

xMasterGamer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server Süper Geçekden Emek Ama Azda aCayip ne yalan söleyiyim Tabi Serverde Alım sorup üstelik mod yok admin alımı var diyen arkadasşlarımız Oluyor kurucu Anlayışla Karşılıyor . Yönetim Ekibi Hem Saygılı Hemde Bilgi bizede Oynam Düşüyor . Başarılarımı iletiyorum . Not: Bendenn Yetki isteyip admin veya mod Şahsen banlarım Çünki Alım yok diyordum adam ver ne oluyor diyor . Kurucu Alım yok desede Adamlar Çıkıyor ? Alım için Gelenler hiç girmesin Zaten Alım Var diyor Rehber Ben Başvurdum Bilgilerim Yazdım Kiritellere Uyuyorsam alınırım Başarılı Sunucu.

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Server Süper Geçekden Emek Ama Azda aCayip ne yalan söleyiyim Tabi Serverde Alım sorup üstelik mod yok admin alımı var diyen arkadasşlarımız Oluyor kurucu Anlayışla Karşılıyor . Yönetim Ekibi Hem Saygılı Hemde Bilgi bizede Oynam Düşüyor . Başarılarımı iletiyorum . Not: Bendenn Yetki isteyip admin veya mod Şahsen banlarım Çünki Alım yok diyordum adam ver ne oluyor diyor . Kurucu Alım yok desede Adamlar Çıkıyor ? Alım için Gelenler hiç girmesin Zaten Alım Var diyor Rehber Ben Başvurdum Bilgilerim Yazdım Kiritellere Uyuyorsam alınırım Başarılı Sunucu.
Değerli yorumunuz için teşekkürler. İyi oyunlar :)

Nyks432

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben _gigio_ uzun zamandır böyle kaliteli bir sunucu görmemiştim ellerinize emeğinize sağlık. Başarılarınızın devamını dilerim :)

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben _gigio_ uzun zamandır böyle kaliteli bir sunucu görmemiştim ellerinize emeğinize sağlık. Başarılarınızın devamını dilerim :)
Değerli yorumunuz için teşekkürler. +10 Kişide event başlıyor. Haberiniz olsun !

RErayTMinecraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hrika bir sunucu , emek skyblock sevenler için gayet ideal.
Sıkıldıgımız zaman çok rahat zaman öldürebiliriz.

TroyaX_TR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kaliteli ve emek isteyen bi server ama ne yazıkki hakettigi kisi sayısını alamıyor