Sunucumuza Göz Atacakmısınız?

• Sunucunuza Uğrayacağım - Göz Atacağım

• Sunucunuzda Oynayacağım - Merak Ediyorum

• Sunucunuzda Oynamayacağım - Merak Etmiyorum

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba, Sunucunuzda bir açık farkettim ve bunu size iletmek için ts adresinize geldim fakat ts kullanmadığım için nasıl kayıt olacağımı bilmiyorum, sunucuyu da kapatıyorsunuz oyun içerisinden de iletişime geçemiyorum.
Teşekkürler, şuanda hepsini kapattık. SUNUCU AKTİF

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
123.jpg

+30 Online için minnettarız..

Server yarın sabah 12ye kadar bakım alındı.

Gerekli açıklar kapatılıp, sağlam bir bot koruması ve ddos koruması eklenecektir..​

freshhcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
serverinizde willy man diye rehber küfür ediyor ve kendisinie mute atmıyor ve ahet denen çocukta küfür etmiyor mute atmıyor sonra bende küfür ettim 10dk mute attı server berbar rehberler kötü hileler yasak degil ahet denen çocuk hile editliyor karasanda diye biri editliyorlar yaklanmıyorlar ss çekicem ban atmazsanız böyle serverde oynanmaz zaten

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
serverinizde willy man diye rehber küfür ediyor ve kendisinie mute atmıyor ve ahet denen çocukta küfür etmiyor mute atmıyor sonra bende küfür ettim 10dk mute attı server berbar rehberler kötü hileler yasak degil ahet denen çocuk hile editliyor karasanda diye biri editliyorlar yaklanmıyorlar ss çekicem ban atmazsanız böyle serverde oynanmaz zaten
Dostum bugün hiç aktif olamadım. Şuanda servere giriyorum, ilgilenicem.

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
2aOnZ2.png

Gerekli etkinlikler yapıldı, +60 Online İçin Teşekkürler.

freshhcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
servere hile sevenler anca giriyor o kadar hilesiz server yokmu beee hile yasak degil isteyen açıyor kesiyor ez

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu güncellendi..
Her akşam 22:00'da günlük event.

Ayberk_PvP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu güncellendi..
Her akşam 22:00'da günlük event.
Serverinizin pluginlerini beğendim ortam güzel fakat serverde cidden boş insanlar var rehber zaten hızlı yazı yazmak için bir yerlerini yırtıyor kusura bakmayn ama rehber önce ben soru sordum diye hemen cevap vermeye çalışıyor hızlı yazıyor benden hızlısı mezarda diyor ama sorumu yanlış cevaplıyor warp'ın adını yanlış söylüyor sonra ben ona hemen böbürlenme yanlış yazdın zaten diyorum ordan bana önce sakin diyorlar sonra ben boşsunuz diyorum benle dalga geçiyorlar o boş dediyse boş'uzdur adam haklı beyler dağılın gibi saçma sapan şeyler söylüyorlar kısaca rehber berbat onun haricinde server çok güzel İyi Forumlar...

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Serverinizin pluginlerini beğendim ortam güzel fakat serverde cidden boş insanlar var rehber zaten hızlı yazı yazmak için bir yerlerini yırtıyor kusura bakmayn ama rehber önce ben soru sordum diye hemen cevap vermeye çalışıyor hızlı yazıyor benden hızlısı mezarda diyor ama sorumu yanlış cevaplıyor warp'ın adını yanlış söylüyor sonra ben ona hemen böbürlenme yanlış yazdın zaten diyorum ordan bana önce sakin diyorlar sonra ben boşsunuz diyorum benle dalga geçiyorlar o boş dediyse boş'uzdur adam haklı beyler dağılın gibi saçma sapan şeyler söylüyorlar kısaca rehber berbat onun haricinde server çok güzel İyi Forumlar...
Bunu discord adresimizden kanıt odasına yada özeldende bildirebilirdiniz. Teşekkürler :) İlgilenicem rehberler ile.

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu tamamıyla sıfırlanıp, herhangi bir eklenti kurulmamıştır.
Tek oyunculu gibi tamamıyla 0 eklentisiz şekilde arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz.

Sunucu sürümü 1.12 olmuştur.

GEBZE41Ailesi.Batihost.Com

Ayberk_PvP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu tamamıyla sıfırlanıp, herhangi bir eklenti kurulmamıştır.
Tek oyunculu gibi tamamıyla 0 eklentisiz şekilde arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz.

Sunucu sürümü 1.12 olmuştur.

GEBZE41Ailesi.Batihost.Com
aslında sunucuyu pluginsiz yaptıysanız 1.13 yapıp daha çok kitle kasabilirsiniz.İyi Forumlar...