Yardım Sunucu kendi kendine kapanıyor

goktu15

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar Skyblock sunucum kimse yokken kendini kapatıyor oynıyan varken kapanmıyor konuyla ilgili bilgisi olan varmı ?

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Öncelikle merhaba @goktu15,
Sunucu log ve Timings raporunu buraya atabilir misiniz efendim?

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Sunucu logu olmadan size bi çözüm sunamayız. Kapandığı anda ki logları bulup atarsanız yardımcı olabilirim.

goktu15

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kapanmadan önceki loglar

Ekli dosyalar

• Yeni WinRAR ZIP arşivi.zip
    54 KB · Görüntüleme: 76

BalonTR

Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Kod:
[16:50:55] [Server thread/ERROR]: Encountered an unexpected exception
java.util.ConcurrentModificationException
    at java.util.HashMap$HashIterator.nextNode(Unknown Source) -[?:1.8.0_231]
    at java.util.HashMap$KeyIterator.next(Unknown Source) -[?:1.8.0_231]
    at net.minecraft.server.v1_8_R3.EntityTracker.updatePlayers(EntityTracker.java:188) -[spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]
    at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.B(MinecraftServer.java:863) -[spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]
    at net.minecraft.server.v1_8_R3.DedicatedServer.B(DedicatedServer.java:378) -[spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]
    at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.A(MinecraftServer.java:713) -[spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]
    at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:616) [spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]

Şöyle bir hata alıyorsunuz ve sunucu kapanıyor. kullandığınız jar paperspigot mu? yoksa spigot mu? eğer paperspigot ise spigota geçip deneyiniz efendim.

goktu15

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kod:
[16:50:55] [Server thread/ERROR]: Encountered an unexpected exception
java.util.ConcurrentModificationException
    at java.util.HashMap$HashIterator.nextNode(Unknown Source) -[?:1.8.0_231]
    at java.util.HashMap$KeyIterator.next(Unknown Source) -[?:1.8.0_231]
    at net.minecraft.server.v1_8_R3.EntityTracker.updatePlayers(EntityTracker.java:188) -[spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]
    at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.B(MinecraftServer.java:863) -[spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]
    at net.minecraft.server.v1_8_R3.DedicatedServer.B(DedicatedServer.java:378) -[spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]
    at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.A(MinecraftServer.java:713) -[spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]
    at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:616) [spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]

Şöyle bir hata alıyorsunuz ve sunucu kapanıyor. kullandığınız jar paperspigot mu? yoksa spigot mu? eğer paperspigot ise spigota geçip deneyiniz efendim.
hocam spigot benim kullandığım

BalonTR

Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Bir kaç yerde araştırma yaptım benim dediğim gibi spigota geçerek düzelenler var ki sizin dediğinize göre spigottasınız yada bir pluginde plugin.yml dosyası yok yani bir plugin direk javası hatalı efendim.

goktu15

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir kaç yerde araştırma yaptım benim dediğim gibi spigota geçerek düzelenler var ki sizin dediğinize göre spigottasınız yada bir pluginde plugin.yml dosyası yok yani bir plugin direk javası hatalı efendim.
op varken ben bu komutları kullanabiliyorum,yani plugin vs hata yok her şey tamam yani çalışıyor yetki verilmiyor nedense