Sunucu Kurucam yardıma ihtiyacım var

WiredTTTTTER

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Alınacak Yetkililer
  1. Ortak
Beyler merhaba ben bir sunucu kurucam. Direk lafa gireyim benim batıhost 2gb sunucum var yani aternos falan değil dilediğimiz gibi editleyebileceğimiz 7/24 sunucum var. İçerisinde şu anda batıhostun kendi pluginleri var. Açıkçası bu işlerle uğraşmak isteyen birisi varsa birlikte ortak olabiliriz yanlız ben 15 yaş altı kişilerle bu işi yürütmek istiyorum sebebi ise büyük abilerimiz gelip dalga geçiyorlar falan o yüzden 15 yaş altı iseniz ve benimle bir sunucu açmak istiyorsanız discordum AliYigit 1807 ekleyin konuşalım tabi birden fazla kişi ekleyeceği için ben elememi yapınca ilgili arkadaşa bildiricem. Hepinize iyi günler :)

1453mehmet

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba Benim Bu Konuda Biraz Bilgim Var Discord adresin varsa verebilir misin ? Sana yardımcı olmak isterim.

furkanzyldrm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu kurmak , yürütmek , yönetmek bunlar yaş değil bilgi ile yapılabilecek işler . Birde +20 Sunucu Hedefliyorsan 2gb Yetersiz Kalır haberin olsun iyi günler

1453mehmet

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu kurmak , yürütmek , yönetmek bunlar yaş değil bilgi ile yapılabilecek işler . Birde +20 Sunucu Hedefliyorsan 2gb Yetersiz Kalır haberin olsun iyi günler
Aynen Ben eskiden Az bilgim varken 2gb sunucu açtım batihostun hazır paketiyle sunucu sürekli çöküyodu 2gb ram yetmiyodu 2gb ram Sunucu = Aternos tek farkları biri paralı biri parasız biri 7/24 dieri süreli

furkanzyldrm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Aynen Ben eskiden Az bilgim varken 2gb sunucu açtım batihostun hazır paketiyle sunucu sürekli çöküyodu 2gb ram yetmiyodu 2gb ram Sunucu = Aternos tek farkları biri paralı biri parasız biri 7/24 dieri süreli
1 Bölüm ve Maximum 30 Kişilik Bir Sunucu istiyorsan 4gb Yeterli
1 Bölüm ve Maximum 50 Kişilik Bir Sunucu istiyorsan 6gb
2 Bölüm ve Maximum 50 Kişilik Bir Sunucu istiyorsan 16 gb