Sunucu Kurucusu Ekip Üyesi Aranmakta Detaylar İçeride ! (Min 3 kişi)

rewindcik

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam Dostlar,
Kısaca kendimden bahsetmek istiyorum ki beni tanıyıp ona göre bir başvuruda bulunun istiyorum,
Adım Caner 21 yaşındayım şu anda bir otomotiv firmasında çalışmaktayım, aynı zamanda grafikerlik yapmaktayım. Geçtiğimiz zamanlarda yaklaşık dört - beş adet faction server açıp kapattık sebebi bir türlü zaman ayıramamış olmam bunun yanı sıra CSGO'da turnuva organizatörlüğü yapmaktayım hem iş hem bu tarz diğer birçok projem ver yetişmek zor oluyor. Aradığım arkadaşa sucunun tam yetkisi vermek istiyorum öyle ki kendi sunucunun admini o olacak bana yardımcı olacak ben yokken emek verip kurduğumuz serveri benimseyecek kendi oyuncusu kendi kitlesi gibi görüp her geçen gün üstüne bir şey ekleyecek, maddi kısmı tamamen bana aittir. Daha önce açtığımız factions serverleri çok iyi serverlerdi çok başarılıydı ama dediğim gibi yetiştiremedik olmadı bir türlü. Detaylı bir şekilde discord üzerinden konuşabiliriz yaklaşık üç yada daha fazla genç yetenekli arkadaş almak istiyorum...

Tabi ki bu seçimi yapmak zor olacak bir kaç kriterim var arkadaşlar bunlar benim için önemli benimle discord üzerinden konuşmaya gelecek kişilerin bu yazdıklarım hepsinin bilincinde olmalı. Önce konuşup tanışırız sonra detayları konuşuruz....
- Minecraft dünyasına çok hakim olmalı.
- Plugin ve diğer server dosyaları ile içli dışlı olmalı.
- Okul, ailevi vb. nedenlerden ötürü (acil hariç) bırakıp gitmemeli.
- Skript konularına az çok hakim.
- Online süresi fazla olmalı.
- Yaptığımız sunucunun başında sıkılmadan durmalı ilgilenmeli ve her gün üstüne bir şey katmalı.
- Sadece iş arkadaşı değil samimi bir dostum olmalı.
+ Web panel bilgisi, java dili, steam hesabı, grafikerlik tarzında ekstra kabiliyetleri varsa da cidden çok harika olacaktır. (Bu madde zorunlu değil)

Oldu da forumdan anında cevap yazamadım discord adresimi ve steam adresimi bırakıyorum.
Discord ; rewind#0770
Steam ; steamcommunity.com/id/rewwind/

İyi forumlar...

Son düzenleme:

mastarichy1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
dc adresini tam yazmamışsın steamdan ekliyorum