[SUNUCU (ORTAK) SPONSOR] Arıyorum. Artık kendimi ilertletmem lazım! Ciddi düşünenler içeri..

EmrsmskOfficial

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
...
Merhaba millet. Bu zamana kadar çok kaliteli ve Yaratıcılık düzeyi epey sağlam olan sunucular açtım. Fakat karşılığını
göremedim çünkü maddi durumum ve Reklamcılık bakımından epey bir eksiğim var. Bu yüzden artık bu yolda
kendime bir Ortak aramaya karar verdim. Evet yalan yok. Maddi düzeyde bir Ortak. Bir Host'ta Sponsor olabilir bana
benim tek eksiğim bana Sponsor olunacak sağlam bir Kasa. Çünkü Eklentileri, Mimarileri vs. sağolsun tanıdıklarım Ücretsiz
karşılıyor ve bana yardım ediyor. Bu yolda özellikle bana yardım eden herkese teşekkürler. Ama artık bir Ortağa
ihtiyacım olduğunu anladım -_- Çünkü tek başıma beceremiyorum. Ortağımda olması gereken özellikler;

- Sponsor (Ortak) Özellikleri -
Reklamcılık
Sağlam Makina Sahibi Olabilme

- Bende Bulunan Özellikler -
Logo, Banner, İcon vs. Yapabilme
Sağlam Eklenti Editleyebilme (JAR, Kod vs.)
Çevreye Mimari, Skript, Eklenti, Yardım Ettirme (Sonsuz Teşekkürler)
Harika Konular Hazırlayabilme
Sıcak Kanlı, Komik bir Arkadaş Olabilme

- Şuana Kadar Açmış Olduğum Sunucular -

(
NOT: Resimlere tıklayarak Sunucu konularına gidebilirsiniz.)

- İletişim Bilgilerim -

Skype; Emrsmskofficial

[
!] İYİ GÜNLER [!]
...

Son düzenleme:

EmrsmskOfficial

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ortak olacak kadar zengin değilim ancak senin sunucularını çok seviyorum. Herhangi bir sunucu açarsan mutlaka rehber veya moderatör gibi ranklerde olmak isterim :)
Açtığım el emeği, göz nuru sunucular Maddiyatsızlıktan dolayı sürekli kapanmak zorunda kalıyor. Elalemin diline düşüyoruz sonra. İlk önce garanti bir Sunucu açmayı hedefliyelim ki. Daha sonra Moderatör Rehber yaparız tabi :)

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açtığım el emeği, göz nuru sunucular Maddiyatsızlıktan dolayı sürekli kapanmak zorunda kalıyor. Elalemin diline düşüyoruz sonra. İlk önce garanti bir Sunucu açmayı hedefliyelim ki. Daha sonra Moderatör Rehber yaparız tabi :)
Eğer yapabilseydim kesinlikle olurdum sponsor :D. Ancak benimde maddi durumum pek iyi değil. Bol şans ararken :lol:.

Moustacheso88

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sponsor bulmak için burayı değilde başka şirketlere mail atman daha mantıklı olur

EmrsmskOfficial

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
sponsor bulmak için burayı değilde başka şirketlere mail atman daha mantıklı olur
Haklı olabilirsiniz. Ama bu devirde önüne gelen geçen Abuk Sabuk sunucu açtığı için artık Hostinglerde Sponsor olmuyor. Zaten parasını yeteriyle karşılıyor -_- Bizim insanımız mı Aptal, bizimi Aptal yerine koyuyorlar anlamadım. Abi tutmuyor ne sunucu açıyorsunuz. Bunun yüzünden bizim sunucularımız arada kaynıyor.

EmrsmskOfficial

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncellikle sende bulunan özellikler birşeyi yansıtmaz bir makinen olması gerekiyordu. Belki ben olabilirdim ama kendini düzeltmelisin :) .
Ya ben zaten Konuyu sadece Makina sorunum yüzünden açtım. Sen bana nediyorsun ya :D ve Bende bulunan özellikler bir şey yansıtmıyor zaten. O yüzden Sunucu konularımı koydum Konuya <_<

BenZikriptiAzBiliom

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya ben zaten Konuyu sadece Makina sorunum yüzünden açtım. Sen bana nediyorsun ya :D ve Bende bulunan özellikler bir şey yansıtmıyor zaten. O yüzden Sunucu konularımı koydum Konuya <_<
Ben yardım edemem ama belki birkaç fikir verebilirim.
Açacağın sunucunun yanında bir sunucu daha aç ve factions olsun. Onada emek ver ve iyi bir factions sunucu aç. İki sunucununda masraflarını lapisli faction sunucundan sağla.

En azından kapanma riskin az olur.

EmrsmskOfficial

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben yardım edemem ama belki birkaç fikir verebilirim.
Açacağın sunucunun yanında bir sunucu daha aç ve factions olsun. Onada emek ver ve iyi bir factions sunucu aç. İki sunucununda masraflarını lapisli faction sunucundan sağla.

En azından kapanma riskin az olur.
Bana şu an da tek sorun bir Sunucu fikri Türkiye'de tutulacak über düzeyde bir Fikir ve tabii ki çok farklı olmalı. Benim Sponsorum sağolsun çok tanıdığım, çok sevdiğim ve saydığım insanlar var arkamda. Yeter ki ben Emek vereyim. Bu fikri bulduktan sonra önümde engel yok. Bu konuyu açmamın sebebi. Tek başıma ancak böyle Sunucular açabilmemdi. Ama 2-3 Kişi bir Mimar ekibim olsa, birkaç Eklentici arkadaşım olsa yani bir Sunucu ekibim olsa. Ben MTA: İstanbul bile yaparım.

Asertgg

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kolay Gelsin Ucuz Fiyata Kaliteli Bot a Saldırıya Dayanıklı 100 gb Makşne Alıp Sorunsuz Kullanabileceğin Biryer Söyleyebilirim
@QuekTheLE Adlı Arkadaş şu an Kullanıyor Kalitesini Sorabilirsin

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Hala bulamadı isen açacağın sunucuyu IceNW bünyesinde barındırabilirim , ne dersin ?

EmrsmskOfficial

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kolay Gelsin Ucuz Fiyata Kaliteli Bot a Saldırıya Dayanıklı 100 gb Makşne Alıp Sorunsuz Kullanabileceğin Biryer Söyleyebilirim
@QuekTheLE Adlı Arkadaş şu an Kullanıyor Kalitesini Sorabilirsin
Hala bulamadı isen açacağın sunucuyu IceNW bünyesinde barındırabilirim , ne dersin ?
Güncellemeyi unutmuşum yoğunluktan. Arkadaşlar çok sağlam bir Sponsor buldum ve bu sağlam sunucu şerefine 2 Gündür gece gündüz üstünde çalıştığım çok iyi bildiğiniz bir oyunun simülasyonunu (ya da aynısını) yapmaktayım. Belli sıkıntılarım olursa sizlere tekrardan geri dönebilirim. Çünkü bu sunucunun asla kapanmamasını istiyorum. İlk defa çok yoğun çalışmalar vermekteyim. Eğer destek çıkmak isterseniz Skipt ve Texture konusunda çok yardıma ihtiyacım var. Çok minnettar kalırım.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Güncellemeyi unutmuşum yoğunluktan. Arkadaşlar çok sağlam bir Sponsor buldum ve bu sağlam sunucu şerefine 2 Gündür gece gündüz üstünde çalıştığım çok iyi bildiğiniz bir oyunun simülasyonunu (ya da aynısını) yapmaktayım. Belli sıkıntılarım olursa sizlere tekrardan geri dönebilirim. Çünkü bu sunucunun asla kapanmamasını istiyorum. İlk defa çok yoğun çalışmalar vermekteyim. Eğer destek çıkmak isterseniz Skipt ve Texture konusunda çok yardıma ihtiyacım var. Çok minnettar kalırım.
Skript konusunda yardımcı olabilirim ister isen.

utkutekten123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende yardımcı olabilirim (Ücretsiz).