Sunucu sahipleri içeri lütfen.

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhabalar biz(klanımız) TheMassive oynayabileceğimiz güzel bir sunucu arıyoruz. Eski klanımda 10 Üye getirene 5 kredi veren bir sunucuda oyuyorduk şimdide böyle bi mantıkla sunucu arıyoruz. Sunucu türü farketmez ama skyblock, faction ve survival olursa iyi olur.

Klan Konumuz : -- TheMassive -- • 29.05.2021 | Efsanenin Doğuşu
Discord İletişim : ও ' Laving#0158

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Merhaba, Discord'dan ulaşıldı.

Sevgilerimizle...

povcik

play.aleriaclub.com | Team.Aleria | Developer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar biz(klanımız) TheMassive oynayabileceğimiz güzel bir sunucu arıyoruz. Eski klanımda 10 Üye getirene 5 kredi veren bir sunucuda oyuyorduk şimdide böyle bi mantıkla sunucu arıyoruz. Sunucu türü farketmez ama skyblock, faction ve survival olursa iyi olur.

Şu anda AleriaClub olarak kapalı olsakta arkadaşımın sunucusu olan @WinterNovus'u size tavsiye ederim.

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
play.solocraft.club

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Şu anda AleriaClub olarak kapalı olsakta arkadaşımın sunucusu olan @WinterNovus'u size tavsiye ederim.
play.solocraft.club
Herkese teşekkür ederim ancak %90 ihtimalle @Neels'ın sunucusu kadimblok'ta oynayacağız.
Eğer bir sorun olursa WinterNovus'u bizde düşünmüştük zaten.

Feloxx

play.soylumc.com 1.16.5 Survival
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Survival istiyorsanız, play.soylumc.com öneririm. Kendi sunucum ve +40 onlinemiz var. Tüm farmlar serbest.

Forum konumuza arama kısmından SoyluMC yazarak ulaşabilirsin, özel elementler ve özel animasyonlu kılıçlarımız vs. var eğleneceğinizi düşünüyorum.

VlBEN

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
play.epicoyunu.pw Buyrun Survival ve Skyblock Sunucusudur. Konuşmak İsterseniz VlBEN#5249

buyur3381

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1

Aslına bakarsan öle bir sistem sunucunun pek yarar

Herkese teşekkür ederim ancak %90 ihtimalle @Neels'ın sunucusu kadimblok'ta oynayacağız.
Eğer bir sorun olursa WinterNovus'u bizde düşünmüştük zaten.
dostum neels in sunucusunda oynamanı senin acından önermem cünkü zamanında eski sw sinde pis işlere bulaşmış biridir o serverdeki bir mod olanların hepsini bana anlattı aktif kasmak icin sw ye 20 tane bot kullanıcı sokmak mı dersin başka sw lerde reklam yapmakmı dersin neyse ney ben senin acından söylüyorum dostum karar senin

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
dostum neels in sunucusunda oynamanı senin acından önermem cünkü zamanında eski sw sinde pis işlere bulaşmış biridir o serverdeki bir mod olanların hepsini bana anlattı aktif kasmak icin sw ye 20 tane bot kullanıcı sokmak mı dersin başka sw lerde reklam yapmakmı dersin neyse ney ben senin acından söylüyorum dostum karar senin
Burası tartışma konusu değil bunu başka bir yerden de belirtebilirdin.

buyur3381

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Burası tartışma konusu değil bunu başka bir yerden de belirtebilirdin.
sadece söledim burom ve burası yorum yeri yani küfür veya argo olmadıgı sürece herşeyi yazmakta özgürüm ben senin emeklerin yazık olmasın diye calışıyorum :D bu sw parasızlıktan kac kere kapandı 4 5 kere hic birindede telafi verilmedi old lara yani bunu demek yerine biraz teşekkür et istersen cünkü ben sw de günlerimi verirken kimse beni bu konuda uyarmıyordu

VlBEN

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Benim Sunucuma Gelebilirsiniz :D play.epicoyunu.pw

Neels

En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Kanıt sun, caz yapma :)

Neels

En iyi cevaplar
21
Ruh hali
sw nin adı kadimoyuncu eski sw nin + sw niz uop skyblocuk tu özel spawnerler vardı şeker spawneri tugla spawneri gibi /telafi ayrıca beleş de vip+ vardı bence bunlar yeter :D
Merhaba, bunları pis işlerle ve/veya bot oyuncu ile alakası yok.
Evet, daha önce sunucum olduğu doğrudur ve ben bunu inkar etmiyor, tam tersine bununla gurur duyuyorum.
Size yapılan bir haksızlık var ise yeni açılacak sunucum da elbet telafisini sizin tarafınıza sunarız.
Sizden isteğim Discord üzerinden bana ulaşarak kanıtları atmanızdır.

Eski sunucumda hiçbir satış yapılmamasına rağmen olan aktifliğim ve vip alan oyuncu sayım:
1622747597935.png

Sevgilerimle...