Sunucu sahipleri içeri lütfen.

buyur3381

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Merhaba, bunları pis işlerle ve/veya bot oyuncu ile alakası yok.
Evet, daha önce sunucum olduğu doğrudur ve ben bunu inkar etmiyor, tam tersine bununla gurur duyuyorum.
Size yapılan bir haksızlık var ise yeni açılacak sunucum da elbet telafisini sizin tarafınıza sunarız.
Sizden isteğim Discord üzerinden bana ulaşarak kanıtları atmanızdır.

Eski sunucumda hiçbir satış yapılmamasına rağmen olan aktifliğim ve vip alan oyuncu sayım:
Ekli dosyayı görüntüle 199114

Sevgilerimle...
peki bunların bot olmaması ihtimali neler hatta chat ten 3 tane AFKbey adlı isim hatta ve hatta YasinTnc olması peki? hatta GoktanG bile var olm sadadadsdad ayrıca ben 2 yıl önce kapanmış bi sunucunun ss ini niye galerimde tutim?

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
peki bunların bot olmaması ihtimali neler hatta chat ten 3 tane AFKbey adlı isim hatta ve hatta YasinTnc olması peki? hatta GoktanG bile var olm sadadadsdad ayrıca ben 2 yıl önce kapanmış bi sunucunun ss ini niye galerimde tutim?
Ben tutuyorum, sizin tutmanız size kalmış. Eğer bir sunucuya ve/veya bir kişiye 2 yıl önce açılan bir sunucu üzerinden laf yapacaksanız bunu da tutmanız gerekmeli...
Şahsen ben bilgisayarımın ile ilgili her türlü geçmişimi, yedeğimi, konuşma ekran görüntülerimi, sesli sohbet kayıtlarımı vs tutuyorum, size de öneririm. Ayrıca isim konusuna gelirsek insanlar "AFK" ekiyle sunucuda yan hesap açabiliyor ve bu serbestti. Ayrıca oyuncular istediği isimle kayıt olabildiği için her türlü isim konulabilir! Lütfen hitam, tavır ve konuşmalarınıza özen gösteriniz. Bu konuyu da uzatmayınız ki forum kuralları gereğinden dolayı yaptırım uygulanmasın. Benimle ve/veya sunucumla ilgili bir sorununuz varsa forum destek üzerinden şikayette bulunabilir, konu açarak sorununuzu belirtebilir ve yaşadığınız sorunu çözmek istiyorsanız Discord adresimden bana ulaşabilirsiniz.

Bunun yeri burası değil, lütfen forum kurallarına göre hareket ediniz!
Sevgilerimle...

Lofixes

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba, sizleri sunucumuzda görmek isteriz. Discord isminiz değişmiş sanırsam. Bana Kaan''#6161 isimli discord üzerinden veya [email protected] mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.