[Sunucu Sıfırlandı 28.04.2017] Play.Pixelnt.Club Bakım Bitti Rutbe/Kasalar/Boss/Sakla/

Zelodux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
essentials da nesi? Işık tutar mısın?

MegaThroneMT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz harika düzeyde berbat ipinizi kopyaladım ve oyuna başladım adam kill auro ile etrafa savuyor herkesi hile koruması hiçbir şey yok

LufianTürkiye

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
essentials da nesi? Işık tutar mısın?
Essentials bir plugindir, sunucularda olmazsa olmazdır.
Kit, warp, oyuncuların sethomeleri gibi özellikleri kullanmaya yarar.
Yani essentials aslında bi' baş belasıdır.
Ama kit, warp gibi şeyler eklemek istiyorsan bunun gibi eklentileri kullanmak zorundasın.
Ama farklı eklentiler kullananlarda var.
Arkadaşın essentials configi editlemeyi bilmediğinden galiba chat kısmında bi' yanlışlık yapması sonucu hata çıkarıyor.
Chatta da şu şekilde yansıyor; "<Zelodux>"

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ama kit, warp gibi şeyler eklemek istiyorsan bunun gibi eklentileri kullanmak zorundasın.
Arkadaşın essentials configi editlemeyi bilmediğinden galiba chat kısmında bi' yanlışlık yapması sonucu hata çıkarıyor.

Config düzenlemesi yapılmadığında çıkar o. Bilgili biri onu siler normal durumlarda. Arkadaş hazıra kaçınca böyle patlaklar veriyor.

MutantPanda

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu klasik.Bildiğimiz survival sunucularından olmuş.Spawn'ı ve scoreboard tarzı şeyleri geliştirirseniz ve oyuna oyuncunun sıkılmayacağı şeyler eklerseniz daha iyi olacaktır.
10/6
Kolay Gelsin

pixelnt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunun basitliğini şuradan anlayabiliriz ki;
Girişte "Bug Felan Bulursanız Bize Söyleyin" bu nasıl bir ithamdır?
Eklenti paketiniz alıntı.
Menüler alıntı.
Haritalarınız çok demode.
Klasik bi' kolayvival'dan daha kötüsü.
Gelişmeniz dileğiyle...
Menüler Alıntı Değil Menuler Alıntı Değil. Teşekkür Ederim.

Sunucunun basitliğini şuradan anlayabiliriz ki;
Girişte "Bug Felan Bulursanız Bize Söyleyin" bu nasıl bir ithamdır?
Eklenti paketiniz alıntı.
Menüler alıntı.
Haritalarınız çok demode.
Klasik bi' kolayvival'dan daha kötüsü.
Gelişmeniz dileğiyle...
Menüler Alıntı Değil Menuler Alıntı Değil. Teşekkür Ederim.

Zaten Rehber'de hile :)
ZenPool su'da yürüyor.
Böyle sunucu açılmaz, essentials'iniz kırılmış bi' de bilgilendireyim dedim. :p
Evet Bu gün düzenledim O Rehberinde Yetkisi Alındır Teşekkür ederim.

Config Editlemeden Kaynaklı değil essentials kırılmış yedek configten yeniledik.Ayrıca konu resimlerinie baksaydınız sunucuda daha önceden boyle bir şey olmadığını anlardınız.

Sunucu klasik.Bildiğimiz survival sunucularından olmuş.Spawn'ı ve scoreboard tarzı şeyleri geliştirirseniz ve oyuna oyuncunun sıkılmayacağı şeyler eklerseniz daha iyi olacaktır.
10/6
Kolay Gelsin
Koskoca Konuda serveri beğenmeyip düzgün bi şekilde yorum atan bi tek siz varsınız teşekkür ediyorum yorumunuz için.

suchsurvival

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Gayet Güzel.Yok bazıları bilmem survivalde bu olmaz şu olmaz diye mesaj atmış konuya.Ya kardeşlerim eğleniyorsak isterse içinde Şu olsun bu olsun.Sunucuyu Beğendim Başarılar.

Zelodux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Survival sunucu, klasik olmak zorunda değil mi? Beğenmediğim kısmını nereden çıkarttınız ._.

Mod vs. olsa zaten survival olmazdı.

Rehber olmak istiyorum, nereden başvurabilirim? Burası oluyorsa:

Skype kullanmıyorum,
Hile kullanmıyorum,
Tecrübem var,
Asla küfür etmem, (Zenpool adlı rehber benim küfür ettiğimi iddia edip 30 dakika susturdu. SS'de attım zaten ben asla küfür etmedim etmem.)
Elim hızlıdır,
Minecraft bilgim iyidir,
Diyelim bilmediğim bir şey hakkında soruldu, 2 dakika isteyip araştırma yaparım geri dönerim. Sorudan kaçmak yok.

Ama benim her sormamda aldırış etmeyip, hile kullanan küfür eden kişileri usta rehber yapıyorsunuz. Üzüyor.

MutantPanda

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten bu forumda şöyle insanlar var.Yani gelişecek sunucuları kötülüyorlar.Böyle yaparak daha iyi olabilirsin diyeceğinize,sunucunun açığını bulup onu kötülüyorsunuz.Sen yoluna devam et kardeşim.Canını sıkma.

pixelnt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gerçekten bu forumda şöyle insanlar var.Yani gelişecek sunucuları kötülüyorlar.Böyle yaparak daha iyi olabilirsin diyeceğinize,sunucunun açığını bulup onu kötülüyorsunuz.Sen yoluna devam et kardeşim.Canını sıkma.
Gerçekten Çok Teşekkür Ederim size.Haklısınız her sunucu Direk mükemmel olacak diye bir şey yok bizde yavaş yavaş gelişmeye çalışıyoruz.

Survival sunucu, klasik olmak zorunda değil mi? Beğenmediğim kısmını nereden çıkarttınız ._.

Mod vs. olsa zaten survival olmazdı.

Rehber olmak istiyorum, nereden başvurabilirim? Burası oluyorsa:

Skype kullanmıyorum,
Hile kullanmıyorum,
Tecrübem var,
Asla küfür etmem, (Zenpool adlı rehber benim küfür ettiğimi iddia edip 30 dakika susturdu. SS'de attım zaten ben asla küfür etmedim etmem.)
Elim hızlıdır,
Minecraft bilgim iyidir,
Diyelim bilmediğim bir şey hakkında soruldu, 2 dakika isteyip araştırma yaparım geri dönerim. Sorudan kaçmak yok.

Ama benim her sormamda aldırış etmeyip, hile kullanan küfür eden kişileri usta rehber yapıyorsunuz. Üzüyor.
Evet O Rehberin yetkisini aldık.Alımlar İçin skype adresimden görüşelim.

Çökme Sorunu Düzeltildi

halilsonlu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel bir sunucu bazı eksiklikler var ama düzelteceklerine inanıyorum.

Kaankarnefil

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Forumda O kadar gereksiz. ve boş insanlar varki toplasan avrasya tünelini doldururlar. canını sıkma kardeşim yoluna dim dik devam et. şimdiden cayarsan gelecekte hiçbir yere varamazsın. başarıların devamını dilerim

Avioteto

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1dk 1dk survival sunucu mu ? benim için öle değil
Cevher Sistemi:Kırdığınız Demir ve Altınlar Direk Olarak Düşer Fırında Pişirmenize Gerek Kalmaz.
valla süpermiş önce survival suncularda /warp köylü şimdide bu şey survival sunucu olsa bile sunucu enazından benim için pekde iyi değil her halükarda alışılmışlığın dışında bir şey yok "Sadece sunucu IP si ve resim koysanızda olurdu bence konuya çünkü alışılmışlığın dışında bir şey yok konuda ve konuyu gereksiz yere uzatmışsınız"

Hocam Ilk basta hard survival yaptik tutmadi yavaş yavaş EasySurvival'a çevirdik.

Kardeşim Sunucun Gayet İyi Tebrik Ederim Hayırlı Olsun .
Bu Terbiyesizlere Bakma . Hayatta Bir Şey Yapanlar , Birde Yapanlar Hakkında Konusanlar.
Bunlarda o 2 Boş İnsandan Birisi.
Onlar Hala Anlayamamış Piyasayı , Farklı Bir Şey Yaptığın Zaman Sunucunun Tutulmadığını .
Tartaruscraft Mesela , Bambaşka Bir Evren Ama Oyuncusu Varmı ? Yok.
Ben Şunu Anladım . Bu Piyasada Büyümek İstiyosan Farklı Olmayacaksın . Onların İstedikleri Gibi Olucaksın.
Adamda Sunucusunu Tanıtmış . Yorumunu Söyleyebilirsin Ama Böyle Saçma Sapan Şeyler Yüzünden Onu Eleştiremessin.
Bende Size Acımaktan Başka Bir Şey Yapamıyorum Malesef .

Sen Devam Et Kardeşim Bakma Bunlara .

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Sunucun Gayet İyi Tebrik Ederim Hayırlı Olsun .
Bu Terbiyesizlere Bakma . Hayatta Bir Şey Yapanlar , Birde Yapanlar Hakkında Konusanlar.
Bunlarda o 2 Boş İnsandan Birisi.
Onlar Hala Anlayamamış Piyasayı , Farklı Bir Şey Yaptığın Zaman Sunucunun Tutulmadığını .
Tartaruscraft Mesela , Bambaşka Bir Evren Ama Oyuncusu Varmı ? Yok.
Ben Şunu Anladım . Bu Piyasada Büyümek İstiyosan Farklı Olmayacaksın . Onların İstedikleri Gibi Olucaksın.
Adamda Sunucusunu Tanıtmış . Yorumunu Söyleyebilirsin Ama Böyle Saçma Sapan Şeyler Yüzünden Onu Eleştiremessin.
Bende Size Acımaktan Başka Bir Şey Yapamıyorum Malesef .

Sen Devam Et Kardeşim Bakma Bunlara .
tercüme edeyim bu yazıyı merhaba ben sunucunuzda yetkili olmak için arkanızı yalayan biriyim

ve bir sunucunun gelişmesi için eleştirilere açık olması lazım ve buda benim eleştirim ve sen kimsin terbiyesiz diyosun ?

Forumda O kadar gereksiz. ve boş insanlar varki toplasan avrasya tünelini doldururlar. canını sıkma kardeşim yoluna dim dik devam et. şimdiden cayarsan gelecekte hiçbir yere varamazsın. başarıların devamını dilerim
eleştiri yapınca gereksiz mi oluyoruz bu forumda gereksiz olan tek şey sizsiniz

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
tercüme edeyim bu yazıyı merhaba ben sunucunuzda yetkili olmak için arkanızı yalayan biriyim

ve bir sunucunun gelişmesi için eleştirilere açık olması lazım ve buda benim eleştirim ve sen kimsin terbiyesiz diyosun ?

eleştiri yapınca gereksiz mi oluyoruz bu forumda gereksiz olan tek şey sizsiniz
İlk cümleni okuduğumda kahkahalardan sandalyeden düştüm. Hala gülüyorum öleceğim!! :D

Bu arada @Avioteto , farklı şeyler tutar fakat Türkiye'de tutmaz. Buna rağmen uğraşıyorum (uz.) Zira farklı ne demek istiyorsan eskiden yaptığım sunucu tanıtım konuma veya gelecekte gelecek yeni sunucum tanıtım konuma göz atmalısın. Özel mesaj gönderirim. Hatırlatırım. :balta:

Ek olarak survival survival'dan çıktı. Demek ki asıl siz survival'ın ne olduğunu bilmiyorsunuz. Survival hayatta kalmaktır. Adaya düşen Trumpet Donald olsam bile bu kadar destek alamam ki yani nasıl yaptınız bende bilmiyorum.

Son olarak şu dizine göz atınız... Üyeler/Persoinblack. Ve orada ki yazıyı okuyunuz saygılarımla...

Son düzenleme: