[SUNUCU SIFIRLANDI] MasterTurk VİP + Demir Sp Hediye

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Benim konu tasarımımı indirip kendi adınızı yazmışsınız :D doğrusu bende hazır tasarımlar yazıp google amcadan buldum tabi :D ama ben tüm yazıları silip baştan yazdım tabi neyse
Tekrardan başarılar .

MasterSkyTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Benim konu tasarımımı indirip kendi adınızı yazmışsınız :D doğrusu bende hazır tasarımlar yazıp google amcadan buldum tabi :D ama ben tüm yazıları silip baştan yazdım tabi neyse
Tekrardan başarılar .
Biraz oyle oldu kb :D Bu Arada Sunucu Aktif

RuhunGenciVEVO

Don't panic, ORGANISE!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
qweqweqweqweqewqeweqwqewweqeqweqweqwqweqewqwewqe

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Biraz oyle oldu kb :D Bu Arada Sunucu Aktif
aslında kb yazacak durum diil nasıl olsa tasarımı ben yapmadım normal bişe :D sunucuda iyi şanslar emek ediyorsun konuya sürekli sunucuya bakmadım ama emek verdiğin belli konudan az çok :) bende ilk zamanlarda axitr de idim sunucumu 512mb ram ile açtım XD sende zamanla azminle başaracaksın bu sunucu işini inşallah .

MasterSkyTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
aslında kb yazacak durum diil nasıl olsa tasarımı ben yapmadım normal bişe :D sunucuda iyi şanslar emek ediyorsun konuya sürekli sunucuya bakmadım ama emek verdiğin belli konudan az çok :) bende ilk zamanlarda axitr de idim sunucumu 512mb ram ile açtım XD sende zamanla azminle başaracaksın bu sunucu işini inşallah .
Teşekkürler <3

SUNUCU SIFIRLANALİ 1 SAAT OLDU SİZİDE BEKLERİZ . ! IP ADRESİMİZ : MasterTurk.axitrbilisim.com

Eroiser

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuya Biraz Daha Uğraşabilirdiniz Fakat Sunucuya Emek Verilmişe Benziyor Başarılar ...

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımında sorun çıktı herhalde? çok kısa ve sadece fotoğraf var :D
Başarılar!