Sunucu Skyblock + Minigames Olarak AÇılacak Konu Kilit

GorkemEsk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz tür değişikliği yapacaktır lütfen konuyu kapatın. teşekkürler

Son düzenleme:

Wasdefq

Marangoz
En iyi cevaplar
0
lapis+hammadde+madeneventi= hard fekşın
harp olmayan fekşında 5 dakikada dizeceksem p 4 set sizinkinde 10 dakikada dizerim
Bi de sıkılmadınız mı şu AnlamsızİngilizceKelime+Craft sunucu ismi kombinasyonundan?

GorkemEsk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İdare Eder Buildi Geliştiriniz :)
Öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederim sunucumuz ilgi görürse güzel bi builder ekibi ile anlaşıp warplarımızı geliştirebiliriz.

lapis+hammadde+madeneventi= hard fekşın
harp olmayan fekşında 5 dakikada dizeceksem p 4 set sizinkinde 10 dakikada dizerim
Bi de sıkılmadınız mı şu AnlamsızİngilizceKelime+Craft sunucu ismi kombinasyonundan?
Sizede teşekkür ederim yorumunuz için fakat ben konuda da bahsettim sunucumuzda lapis var ama diğer sunuculardaki gibi 640 taneyi 10000 e 5000 e satamıyorsunuz o nedenle bence yeni nesil factionlara göre birazdaha zor sunucu ismine gelirsek Herkes gibi Özentilik yapıp yok Efsane craft yok bilmem ne öyle şaçma sapan özentilikler yapacağıma tek olan bir isimle yola başlamak istedim saçma buluyorsanız sizin görüşünüz teşekkürler :)

Rüzgarninja

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bana göre, hard faction sunucularında lapis yerine tarımdan para kazanılmalı.Ama siz bilirsiniz.
Sıradan bir sunucu. 10/5

Rüzgarninja

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Değerli yorumunuz için teşekkürler ama kararsızım nasıl bir sunucu yapmalıyım hayla iyi karar veremedim
Bence, farklı bir sunucu yapın.Yeni sistemler ekleyin.Başlığınız gibi alışılmışın dışında olsun.
Örneğin: Yeni bir enchantment plugini kullanın : Aurora Enchantments gibi.
Oyuna yeni fantastik enchler ekliyor,hem de yüksek exp karşılığında ekliyor.Bu plugini kullanmak, oyuncuların için yeni bir amaç oluşturur, eğlendirir.

GorkemEsk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence, farklı bir sunucu yapın.Yeni sistemler ekleyin.Başlığınız gibi alışılmışın dışında olsun.
Örneğin: Yeni bir enchantment plugini kullanın : Aurora Enchantments gibi.
Oyuna yeni fantastik enchler ekliyor,hem de yüksek exp karşılığında ekliyor.Bu plugini kullanmak, oyuncuların için yeni bir amaç oluşturur, eğlendirir.
Acaba Sunucuda Yetkili Olmak İstermisin yardımcı olabilirmisin yani sunucuya