Sunucu stop Komudunun çalışmaması?

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
SkQuery-Lime, MobArena, Umbaska eklentilerini sil yeniden yükle. CombatLogX dosyasının içinde ki language.yml de ki 14 ve 16. satırda ki hatayı düzelt. GuiBalance güncelle. Ayrıca senin sorunun sunucunun kapanması değil, sunucuyu başlattığın dosyanın içinde bir oto-restart işleminin olmasıdır :) Sen sunucuyu kapasan dahi sunucu kendisini hemen tekrardan başlatacaktır. Bunu loglara bakarak hemen anlaya bilirsin. Ha bu arada unutmadan. O attığın stop mesajı bir hata değildir. Sunucunun kapandığını bildirir ve 1.8 üstü sürümlerde gelir. Lütfen sunucu yönetimini tam olarak bilmeyen arkadaşlar bu durumlarda açılan konu sahiplerine çözüm için fikirden öteye gitmesinler.

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
SkQuery-Lime, MobArena, Umbaska eklentilerini sil yeniden yükle. CombatLogX dosyasının içinde ki language.yml de ki 14 ve 16. satırda ki hatayı düzelt. GuiBalance güncelle. Ayrıca senin sorunun sunucunun kapanması değil, sunucuyu başlattığın dosyanın içinde bir oto-restart işleminin olmasıdır :) Sen sunucuyu kapasan dahi sunucu kendisini hemen tekrardan başlatacaktır. Bunu loglara bakarak hemen anlaya bilirsin. Ha bu arada unutmadan. O attığın stop mesajı bir hata değildir. Sunucunun kapandığını bildirir ve 1.8 üstü sürümlerde gelir. Lütfen sunucu yönetimini tam olarak bilmeyen arkadaşlar bu durumlarda açılan konu sahiplerine çözüm için fikirden öteye gitmesinler.
Sonuçta Sorun Düzeldi ????

Şimdi gelip kimin iyi bildiği kimin iyi bilmediğinimi kanıtlamaya çalışıyorsun burda ??

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonuçta Sorun Düzeldi ????

Şimdi gelip kimin iyi bildiği kimin iyi bilmediğinimi kanıtlamaya çalışıyorsun burda ??
Log dosyalarına bakmadan, insanlara yardım etmeye çalışmaman gerektiğini, güzel bir dil ile anlatmak ancak bu kadar kolay yapıla bilirdi. Bana göre. Fakat sen bunu iyi bir eleştiri yerine aşağılayıcı bir eleştiri olarak görüyorsan. Bu senin ön görüşlülüğünün kapalı bir insan olduğunu ve eleştiriyi kaldıramadığın anlamına gelir. Ben bunu zor yoldan öğrendim. Ayrıca yazdığım mesajı nasıl bir üstünlük ile bağdaştırdın anlamadım. Sadece güzel bir dil ile eğer Log dosyalarını incelemiyor ve hatayı hemen bulamıyor iseniz arkadaşa fikirden öteye gitmeyin dedim. Ve görüyorum ki arkadaşın atığı hata mesajının bir uyarı mesajı olduğunu ve bu mesajın 1.8 üstü sürümlerde doğal olarak ortaya çıktığını bilmiyorsun. Bu mesajı bir hata olarak görmüş ve arkadaşa "reload denermisin ? aynı işlev." gibi bir seçenek sunmuşsunuz. Ancak unuttuğun çok önemli bir şey var! /reload işlemi sunucuyu tekrardan başlatır. Fakat sunucu reload işleminde kapatılır ise dosya yapılarında (.yml, .jar) bozukluklar meydana gelebilir. Bunu ben kendi sunucum da ne yazık ki kötü bir yoldan deneyim edindim. Tüm eklentilerim bu doğrultuda da bozulmuştu. Kısacası bana göre her komut oluşturulduğu işlev için kullanılmalıdır. İyi forumlar dostum! Eleştiriye açık olun! (Türkçe'de imla işaretleri ayrı yazılmaz, cümlenin direkt sonuna koyulur.)

Son düzenleme:

SplashTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dediklerinizin hepsini yapıp düzelttim . Fakat sadece /reload kullanabiliyorum bu /stop işini gerçekten çözemezmiyim. Bu arada spigotu baştan kurdum sorun devam ediyor.

SplashTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
dsaads.png

Burda da belirtiyor. /reload cidden sakat bir şey

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Discord adresin var mı? var ise ali RedClimpy#9090 hesabını eklemeni bekliyorum.