Yardım Sunucuda zırhların ve eşyaların canının gitmesini kapatma

AlperenSert43

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
2
Aynen başlıkta yazdığım gibi sunucuda zırhların ve eşyaların canının gitmesini kapatma durability gitmesin yani teşekkürler

PoiNeeT

"İstikbal Göklerdedir..."
En iyi cevaplar
2
Merhabalar;
daha basiti varsa bilgim yok ama ben anlatacağım yöntemi uygulayarak kapatabiliyorum.
Öncelikle WorldGuard pluginin eklentisi olan "WorldGuard ExtraFlags" eklentisini kuruyorsun.
Daha sonra tüm dünyada kapatacaksan eğer "/rg flag __Global__ item-durability deny" yazarak kapatabilirsin.
Belli bir bölge için kapatacaksan da "/rg flag <bölge-adı> item-durability deny" yazarak kapatabilirsin.

AlperenSert43

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
2
Merhabalar;
daha basiti varsa bilgim yok ama ben anlatacağım yöntemi uygulayarak kapatabiliyorum.
Öncelikle WorldGuard pluginin eklentisi olan "WorldGuard ExtraFlags" eklentisini kuruyorsun.
Daha sonra tüm dünyada kapatacaksan eğer "/rg flag __Global__ item-durability deny" yazarak kapatabilirsin.
Belli bir bölge için kapatacaksan da "/rg flag <bölge-adı> item-durability deny" yazarak kapatabilirsin.
deniyorum

AlperenSert43

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
2
Merhabalar;
ilk başta son sürümü indirdim kırmızı yandı şimdi sitede yazanı indirdim yine çalışmadı :/