Sunucuları çökerten Minecraft hack clienti ve çözümü!

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Geçenlerde bütün oyuncuların oyunlarının çökmesi üzerine bulmuştum, 1.8.4'e geçmek küçük sunucuları tamamen batırır gibime geliyor, @MrUnioDex ne yapmalı?
Batıhost yada Nitrado kullanmalı bi süreliğine :D

Çok basit bir şey değil mi yaw bu :D
Bir plugin yapıp çöz o halde :) Bir karakterle, mesajla sunucu çökertme bugu değil bu.

Bu onunla ilgili değil orada anlatılanın çözümü burada zaten onunla ilgili çözümü de ben paylaştım:
https://forum.gamer.com.tr/konu/unioanticrash-tek-mesaj-ile-minecraft-coekertmeye-son.263656/

Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yav bilmeden savurtmayın bir tarafınızdan :(
O sadece sitedeki NBT tagı örneği :(
NBT sizin minecraftta envanter bilgilerinizi gönderebileceğiniz bir icat normalde zararsız fakat alt dallara ayrılınca boyut çok fazla artıyor :(
Ki oda şöyle
rekt diye bir objemiz var içinde 300 liste tutuyor, o 300 listede kendi altında bir 10 liste tutuyor öyle öyle gidiyor, tabi bu matematiğe dönüşünce 30 milyon gibi büyük rakamlar çıkıyor :(
O paket 27MB tutarken zlib paketi sıkıştırarak 39KB yapabiliyor :(
Yani 1mbps up hızı olan birisi sadece 1 saniyede sunucuyu anında öldürebilir :(
Bu paket client için oluştur ve gönder aşamalarından ibaret ama sunucu her listeyi işlemek zorunda kaldığından paketi alır almaz çok hızlı bir cpu ve ram artışı oluyor :(
Burada C, buradada Java için libi mevcut :(
Tek yapacağınz listeyi hazırlayıp sunucuya göndermek :(
Diğer diller içinde mevcut ama sunucu sahipleri ile aramda kan davası çıkmaması için atmıyorum kendiniz araştırın :(
Ek olarak bu attıklarım 1337 sunucu çökertme şeysi değil NBT listesi oluşturmaya yarayan bir lib :(

Arkadaşın klavye noktaya basmıyor :(

TheMuhammed2188

Java <3
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Batıhost yada Nitrado kullanmalı bi süreliğine :D

Bir plugin yapıp çöz o halde :) Bir karakterle, mesajla sunucu çökertme bugu değil bu.

Bu onunla ilgili değil orada anlatılanın çözümü burada zaten onunla ilgili çözümü de ben paylaştım:
https://forum.gamer.com.tr/konu/unioanticrash-tek-mesaj-ile-minecraft-coekertmeye-son.263656/
Ben plugin yapıp çözerim diye bir şey demedim ki.
Kendi hacked client'im var ve ona çökertme özelliği ekleyebilirim dedim.

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bu komutu serveerlere yazın çöküyor
Kod:
Hack Volter3  [[  5654iİsd32rs ]] Dicial...!

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben plugin yapıp çözerim diye bir şey demedim ki.
Kendi hacked client'im var ve ona çökertme özelliği ekleyebilirim dedim.
Kendi client inizi nasıl yazıyorsunuz? İnternette bulamadım da. Çocuk oyuncağı değil, yapamazsın falan demeyin kodlama bilgim var biraz. Sadece hacked client olarak sormuyorum başka şekillerde farklı özellikleri olan clientler de var.

GT-P5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Kendi client inizi nasıl yazıyorsunuz? İnternette bulamadım da. Çocuk oyuncağı değil, yapamazsın falan demeyin kodlama bilgim var biraz. Sadece hacked client olarak sormuyorum başka şekillerde farklı özellikleri olan clientler de var.

GT-P5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buradan, dolayısıyla buradan da görebilirsin.

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Diyelimki nitradodan aldım sunucuyu 1.8.4 spigot attım genemi koruma verecekler :D