Onaylı Tanıtım Sunucum için NPCli Görev sistemi

SpartanSurvival

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba konu tasarımına pek önem veremedim. Çünkü acil olarak NPCli görev sistemine ihtiyacım var. Sunucuma gelip yardım edecek var mı?

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Sunucuna NPC'leri farklı bir eklenti yardımı ile ekleyip sağ tıklanmasında yapılacak durumu komut olarak seçebilirsin. Komut olarak Quests eklentisinin görev komutlarını kullanabilirsin. Oldukça kullanışlı olur.

Quests

SpartanSurvival

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuna NPC'leri farklı bir eklenti yardımı ile ekleyip sağ tıklanmasında yapılacak durumu komut olarak seçebilirsin. Komut olarak Quests eklentisinin görev komutlarını kullanabilirsin. Oldukça kullanışlı olur.

Quests
Dediğiniz olay mantıklı ki onu yapmayı düşünüyoruz. Fakat iş yapıma gelince beceremiyorum. Sunucuma gelip ayarlayabilir misiniz? Ücret taleb ediyorsanız sorun yok.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Dediğiniz olay mantıklı ki onu yapmayı düşünüyoruz. Fakat iş yapıma gelince beceremiyorum. Sunucuma gelip ayarlayabilir misiniz? Ücret taleb ediyorsanız sorun yok.
Pek müsait değilim. Ayrıca 2 seneyi geçkin süredir sunucu kurulumu gibi işlerle uğraşmıyorum. Araştırarak yapabilirsiniz. Karşılaştığınız sorunlarda konu açarsanız olabildiğince hızlı cevap veririm.

SpartanSurvival

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Pek müsait değilim. Ayrıca 2 seneyi geçkin süredir sunucu kurulumu gibi işlerle uğraşmıyorum. Araştırarak yapabilirsiniz. Karşılaştığınız sorunlarda konu açarsanız olabildiğince hızlı cevap veririm.
Peki teşekkürler yine de

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
npc ye komut eklemek için CommandNPC pluginine ihtiyaç var NPC için ise Citizens skript konusuna gelirsek yardımcı olabilirim dm'den yazman yeterli.