Sunucuma Ortak, Ekip arıyorum

fisequn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Alınacak Yetkililer
  1. Ortak
Tanıtım
Selam arkadaşlar 2 aydır minecraft sunucu açma, yönetme ile ilgili şeylere sarmış bulunmaktayım.
1-2 yıl önce farklı sunuculara girer özel oda oluşturur aternostan basit bir minigames sunucusu kurardım.
sonradan kimse gelmemeye başladı bende biraz ara verdim 2 ay önce aklıma bu anlarım geldi.
tekrardan sunucu açmaya karar verdim ama aternos gibi yerlerden değil.
Sunucuyu nasıl açtım?
Sunucuyu kendi bilgisayarımdan 12.5gb ram vererek açtım, evde 2 adet bilgisayar var birincisi sunucuyu açacağım laptop. İkincisi sunucuda oynayıp vakit geçireceğim bilgisayar.
anlayacağınız laptopu bir sunucuya çevirdim.
Sunucunun amacı
sunucuda yüzlerce kişi oynatmayı hedeflemiyorum. Böyle çok ama kurnaz değilde az ama samimi bir topluluk istiyorum.
sunucumuzun ana amacı towny.
insanlar kasaba kursun, savaşsın, eşya toplayıp satsın, vakit geçirsin istiyorum.
Sunucunun durumu?
Şuanda sunucuyu tek başıma idare ediyorum şuanki konuma kadar kendim geldim.
birkaç plugin kurdum.
sunucunun bir discord sunucusunu yaptım ayrıca bir youtube kanalını açtım. sunucudaki komutları falan tanıtmak için.
sunucuya şuanlık parasal anlamda bir yatırım yapmadım ama sunucumuz yavaş yavaş oynanmaya başlarsa hosting ve vds almayı düşünüyorum.
Sizden isteğim
sunucuyu kurma aşamasında birçok şeyi tamamladım diye bilirim ama hiç oyuncum yok ve yalnızım.
nasıl insan toplayabilirim ortak olacağım biri çıkarsa nasıl devam etmeliyiz hiç bilmiyorum.
sadece biraz yardıma ihtiyacım var.
sunucuma ortak olmak isteyenler alt kısma yazabilirse sevinirim.
Ortak olmak isteyenlere birkaç şey söylemek istiyorum
ilerde sunucuyu patlatıp kaçmanızı istemiyorum. ben bu sunucuya bir emek verdim iyi niyetimi iyiye kullanırsanız sevinirim
ileride sunucu büyürse vds ve hosting almamız gerekiceği için sizlerdende biraz ekonomik katkı isteyebilirim. anlayışla karşılarsanız sevinirim.
ileride vip, vip+ gibi satışlarımız olursa sizlerede pay vermek isterim.
söyleyeceklerim bukadardı yorumlarınızı bekliyorum.

-bu sunucuyu hobi olarak açıyorum ileride büyürsek bizlerinde yatırımı olacağını unutmamalıyız.

Raporla Düzenle

Kayra0918

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba ben ilgileniyorum her türlü finansal destek için hazırım. Detayları konuşmak isterseniz Discord: etcvsftpduser_list