Sunucuma ortak ve yetkili ekibi arıyorum ekibimize kazançlardan pay ve geliştiricilere ücretleri verilecektir.

Matric142

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alınacak Yetkililer
  1. Ortak
  2. Admin
  3. Moderator
  4. Diğer
Son Güncelleme: 14.03.2024 03:10

Merhaba ben Mert 8 yıllık minecraft geçmişim var ve kendime sunucu açmaya karar verdim bu yüzden sunucuyla ilgilenebilecek bilgili bir ortak ve plugin işlerinden anlayan olgun kişileri arıyoruz.

Bilgilendirme

Ram: 4-16 GB
Depolama: 140 GB M2 SSD
İşlemci: Ryzen serisi
Tür: Survival-Skyblock
Sürüm: 1.16.5 ve üstü
Bütçemiz: 500-5000 TL

 Pozisyonlarımız

Sunucu Ortağı (0/1)
(Sunucudan sorumludur;bilgili,olgun ve ilgilenebilecek kişiler iletişime geçebilir.)

Sunucu Yöneticisi (0/1)
(Sunucunun yönetiminden sorumludur ve sunucuda yüksek yetkiye sahiptir. Sunucudan sorumlu olabilecek,yetkili ekibini koordine edebilecek,kendi kadrosunu kurabilecek,takım yönetimi ve plugin konusunda bilgili kişiler başvurabilir.)

Geliştirici (0/1)
(Sunucudaki hataları çözebilecek,önerilere göre hareket edebilecek,eklenti ve skript konusunda bilgili takım çalışması yapabilecek düzeyde olması gerekmektedir.)

Moderatör (0/1)
(Yenilikçi,eklenti düzenleme ve geliştirici kadrosuna yeni fikirler sunma ve yardım etme becerisine sahip olması gerekmektedir.)

Discord Yetkilisi (0/2)
(Discord sunucumuzdan sorumlu kişidir.Bot,kanal,roller ve duyuru/güncelleme gibi kanallarda metin işleriyle ilgilenecektir.)

Yetkili alım gereksinimleri:

Gereksinimler önem sırasına göre kırmızı turuncu ve yeşil olarak belirtilmiştir.

- Okul,hastalık veya iş sahibi olanlar başvurmadan önce bunu belirtmelidir.
- Olgun ve ciddi bir kişiliğe sahip olmanız gerekmektedir.
- Küfür ve argo kelime kullanmamalısınız küfüre karşı sıfır tolerans göstermekteyiz.

- 16 yaşına girmiş olmanız gerekmektedir.
- Daha önce bir sunucu açmış ve yeterli sunucu yönetimi bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.
- Yönetim ekibini düzenleyecek,sunucudan sorumlu olabilecek liderlik vasfına sahip olması gerekmektedir.
- Yetkili olacağınız alanda daha önceden tecrübeleriniz olmalıdır.
- Türkçe'yi düzgün kullanabilmeli ve üslubunuza dikkat etmelisiniz.

- Açık fikirli olmak: Açık fikirli olmanız, bizim ve sunucu için çok önemlidir. Geliştiricilerin tıkandığı yerde, bir fikir sunarak, sunucuya katkı verebilir ve daha zevkli hâle getirebilirsiniz.
- Önemli bir işiniz olmadığı sürece aktif olmanız gerekmektedir. .
- Kaliteli ve cızırtısız bir mikrofona sahip olunması gerekmektedir
.

- Plugin/skript konusunda bilgili olmalıdır. (düzenleme yaparak yükümüzü hafifletmesini bekliyoruz)

Ortak alım gereksinimleri:

- Discord sunucusunun sahipliği benim üzerime olacaktır.

- Daha önce forumda ceza almamış olması gerekmektedir.
- Yetkili alım gereksinimlerinin hepsini karşılayabilmesi gerekmektedir.
- Sunucu masraflarını karşılayabilmesi için orta seviye bir bütçeye sahip olması gerekmektedir.

- Liderlik vasfına sahip olması gerekmektedir.
- Daha önce bir sunucu açmış ve yeterli sunucu yönetimi bilgisine sahip olması gerekmektedir.

Ücret ile alakalı detaylı bilgi

Yönetim ekibimize katılarak oyun içi avantajlardan yararlanabilir.kendinizi geliştirebilir ve kazançlardan pay alabilirsiniz detaylar için discord adresiminizden ulaşın..

Son düzenleme:

SalgamSuyu

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bu sunucu ismi ve Matric142 ismi bir yerlerden tanıdık geldi. Umarım beni tanırsın.

Matric142

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Seni oyunu bıraktı sanıyordum yazdığın iyi oldu 5 yıl ne çabuk geçti be

Son düzenleme:

iTsNooty

Explorer
Sponsor
En iyi cevaplar
0
Düşündüğünüz Minecraft sunucunun ne tarzda olucağına karar verdiniz mi yoksa şu anlık sadece yönetim kadrosu mu arıyorsunuz?

Matric142

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Detaylar için discord üzerinden ulaşabilirsiniz.