Sunucumda "ı" "i" Sorunu | ChestShop,LetitRain,ShopGUI+ Gibi eklentilerde geliyor

ThePluginer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selamlar,
Diamond yazıyorum, geçersiz diyor.
Ama Dıamond oluyor.Sol ve ya sağ tıklayınca da yazmıyor.İtem kodu da kullanmak istemiyorum.Bu rain olayındada geçerli.ShopGUI'de market yaratırken de.

Nasıl çözebilirim bu sorunu? Çoğu sunucu sahibi de yaşamıştır bu sunucuyu.Hepsi güncel.Ayrıca windowsu ingilizce yapmak yerine, modlu minecraft için kullandığımız bir kod vardı, "-Duser.language=en -Duser.country=US" diye.NEI'nin hata vermesini engelliyordu. .BAT'a yazacağımız bu tarz kod var mı düzelten ?
Ayrıca dediğim gibi windowsu ingilizce yap, iconomy yükle falan demeyin.Başka ?

MinerTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Deneyeceğim, fakat /baltop falan bozulmuyor mu? Essentialsın ekonomisini kapatma yolu yok mu
Maalesef ki baltop bozuluyor. Kapanmıyor diye biliyorum. İlla essentials derseniz başka yöntemlerle (zor yöntemler) ı ları i yapabilirsiniz.
Kod:
command /yap [<text>:
    permission: op
    trigger:
        set line 4 of targeted-block to "%arg 1%"
Elinize elmas alırsınız ve /yap id yazarsınız, baktığınız tabelanın 4. linesi yazdığınız şey olur. (Not: sadece id girin, isimler olmuyor.)

ThePluginer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Maalesef ki baltop bozuluyor. Kapanmıyor diye biliyorum. İlla essentials derseniz başka yöntemlerle (zor yöntemler) ı ları i yapabilirsiniz.
Kod:
command /yap [<text>:
    permission: op
    trigger:
        set line 4 of targeted-block to "%arg 1%"
Elinize elmas alırsınız ve /yap id yazarsınız, baktığınız tabelanın 4. linesi yazdığınız şey olur. (Not: sadece id girin, isimler olmuyor.)
şu an iConomy kurdumda, /bal yazınca essentailsın iconomysi, /money yazınca iConomy çıkıyor.Nasıl ayarlayacağım bunları?