Sunucumuza Skripter, Pluginer gerekiyor.

LoaderSensei

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Formu doldurarak bize başvurun,biz yorum ile size cevap vereceğiz. Bilgisiz olmanıza rağmen yetki için başvurursanız sadece bize zarar verirsiniz.

İsim;
Çalışma Geçmişi(Server olarak);
Kod bilgisi;
Skype adresi;
Yaş;
Oyuncular ile samimiyet;

DogiNW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsim Doğukan
Çalışma Geçmişi(Server olarak) Yaklaşık 10 server açtım hepsi +20 profosyonel pluginler emek kredi sistremleri vesaire...
Kod bilgisi;%70ile %85 arası
Skype adresi;mcdelisi1
Yaş;14
Oyuncular ile samimiyet;çok değil, ciddi olmayı seviyorum yoksa item falan istiyorlar...

mumutucar

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
√ Adınız ve Soyadınız; Umut Uçar
√ Yaşınız - Doğum tarihiniz; 11√2005
√ Yaşadığınız yer;Adana
√ İletişim adresiniz;Skype: umutkaptains
√ [Mimar] Buildiniz'den bir kaç tane resim;http://i.hizliresim.com/GzaVoy.png1 tane bulabildim sslerde format atıldıda k.b
√[Grafiker - Tasarımcı]http://i.hizliresim.com/Ybm0O6.jpg
5 server açtım forumdada saten var konuları istersen atabilirim 2 kere ortak başmod mod builder usta rehber rehber youtuber vs.
√ Daha önce yer aldığınız Sunucular - Takımlar veya projeler√ UltimateSurvival√UltimatePVP√Rainbox√WarriorGame√FairyCraft√ Daha Çok Varda Bay Unuttum
√ Kendinizden bahsedin; 11 yaşındayım günde 6√7 saat onlineyim Oyun Oynamayı Çok Severim İntro √ Mc Kanal Resmi wb yapabilirim bana küfür edilmediği takdirde küfür etmem ama aileye söverlerse o başka Baya Tecrübeliyim√ 4 yıldır Mc Oynuyorum √ İstersen İntro Kanal Resmi vs. Yapabilirim Yani Tecrübeli Ve İyi Biriyim
√ Neden seni seçmeliyim√ 4 yıldır build yapıyordum baya iyiyim serverinde Güzel Gibi Sıkısın Gibi Gördüm seni Tutuyorum seni Ben Çok iyiyimdir Arkadaşlarıma Sorabilirsin
√ Serverime Ne Yenilikler Getirebilirsin√ Build√Komut Bilgim İyidir√Oyuncularla Aram İyidir√Online Oyuncu Çekebilirim
√ Pvpen Nasıl √ 4 yıldır Mc Oynuyorum Arkadaşım Resilience Açıyor elmas set bende elmas setim onu kesiyorum√İyi Denilebilir√
√ Hangi Kanalları Takip Ediyosun√ Burak Oyunda √ Cyberrulz √ ismetrg √ Batuhan Çelik √ Koca Karı Ansiklopedisi √ *************√Gereksiz Oda
Grafiker olabilir modda Admin Builder

NoHaxJustTMG

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsim; Murat
Çalışma Geçmişi(Server olarak); EretnaCraft.sibersofting.com(benimserverim.) play.sonoyuncu.network ( 1 yıl once bıraktım)
Kod bilgisi; %300
Skype adresi; skype.murat40
Yaş; 18
Oyuncular ile samimiyet; Bana Saygısına Bakar