Sunucunuz İçin Web Sitesi

DevPlus

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
birçok sunucu açılıyor veya projeleri oluşturuluyor. İstenen hit toplanamayınca da kapanıyor / iptal ediliyor. Oyun sunucularının en önemli gereksinimlerinden biri de reklamdır. Tabi ki günümüzün en büyük reklam ağı da internettir. Gerekli SEO ile isminizi en üste taşıyabilir ve bütün oyunculara sahip olabilirsiniz. Başlangıç olarak bir site açılır ve kullanıcılar için bir ortam oluşturulur. Ardından uygun yerlere reklam vererek oyuncu toplanır. Oyunda premium gibi özel fırsatlar olsa da bunlardan pek fazla kazancınız olmaz. Fakat üyeleriniz sizin siteye girdikleri sürece ve hitiniz oldukça para kazanırsınız. Rakipleriniz veya sponsorlarınız size belli bir miktara reklam verir. Eğer size reklam verecek kimse de yoksa Google'dan reklam alabilirsiniz. Google Adsense ile sunucunuzdan para kazanabilirsiniz.

Peki ben bunları niye anlatıyorum. Temel Bilişim'de web tasarımı yapıyorum. Dilerseniz sunucunuz için bir site oluşturabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz. Hosting ve Domain fiyatları dahil 150TL ile sitenizi oluşturabilirsiniz. Eğer sunucunuzun ip adresiyle veya sizin aldığınız bir hosting+domain bulunuyorsa da 50 TL ile sitenizi oluşturabilirsiniz. Sadece 1 aylık VPS fiyatı ile 1 yıllık siteniz hazır olacaktır.

Referans :
(PHP / CSS / HTML / JAVASCRIPT / MYSQL)

KONHABER
ACKASANSOR
MERDER UNLARI
VAV ET & RESTAURANT
ERYAVUZ İNŞAAT

İLETİŞİM : [email protected]

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
150 TL çok pahalı, ve örnek site resimleri atabilir misiniz?
Edit: Ulan yine hortlatmışız herkes gelmeden mesajım silinsin
@Fujia

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Site güzelmiş tebrik ederim;

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2012 ;(

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Mesajım silinsin dedim, cevap yazdınız. Lütfen silin bilmeyerek yaptım. @Fujia @BT_GoD @DarqKnife[DOUBLEPOST=1414180512,1414180420][/DOUBLEPOST]Bu arada, sunucu sitesi demişken, imzamdaki siteme bakabilirsiniz. Ben yapmadım, hazır. Sadece düzenledim.
Konu hortladıktan sonra mesajları silmiyoruz maalesef. Konu dağılmasın lütfen.

TRHercules

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu hortladı ama her neyse :D
bırak 150 TL'yi,50TL bile çok
Onun yerine hostingerden bedava istediğiniz domain (.com .net .org) + sınırsız bant genişliği ve sınırsız disk alanına sahip host 5 dolara var.Yani 12TL civarı ediyor.
Birde imzadaki siteyi boşverin kapanacak ztn bedavaya aldım :D

MythCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
harbi ya sunucumuz iç.in veb sitesini nasıl açıcaz hadi açtık diyelim nasıl bağlicaz ben açtım ama bağlıyomıyoum yardım