Sunucusuna bot yiyenler

YSF007

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu bot korumasinin cozumunu artik bulan yokmu biktim yav acil yarddim edin!

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Botlar farklı iplerden hedef sunucuya giriş yapar. bu botlar çok hızlı ve ard arda giriş yapar. (Sunucu dayanıksızsa bu aşamada çökecektir)
Kayıt olur. (Authme kayıtları çoğalır sunucuyu doldurur)
Belirnenen komutu kullanır veya belirnenen yazıyı yazar. (Örneğin bir skyblock sunucusuysa, /is komutunu kullandırırsak, 30-100 arası bot bu komutu kullandığında sunucu çökecektir.)
Sunucudan çıkar. (bazı botlar sunucuda uzun süreler durabilir. bot atma sitelerinden Premium üyelik alıp bu özelliği açabilirsiniz.)

Aynı zamanda botların yüksek pingleri olur.

Sunucu dayanıksızsa daha giriş aşamasında çöker zaten.
Giren botların hepsine başlangıç kitlerini vericek, başlangıç mesajlarını göndericek, adsd sunucuya giriş yaptı gibi mesajlar sürekli olarak tüm oyunculara gidecek v.s

Sunucu çok dayanıklıysa bile bissürü kayıt oluşacaktır.
Bu kayıtları silmek için /authme purge 30 komutu kullanılabilir. (30 gün girmeyenlerin hesaplarını siler, bot saldırısından 30 gün sonra kullanılırsa bot hesapları silinecektir.)

ve gelelim skripte.
Örneğin bir skript yazdınız. bu skriptteki bir variable none olarak gözüküyor genelde bunu düzeltmek için bunu kullanırlar;

on join:
set {%player%.sdadkas} to 1

bot atıldığında tüm botlara ayrı ayrı variable kaydedecek.
onun yerine sadece variablenin kullanılacağı yerde variableyi setlemek daha iyi bir seçenek.

Son düzenleme:

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Botlar için oyunun girisine bir kod yerleştirebilirsin güvenlik kodu, 4 haneli rastgele bir rakam :) skriptle tahmini 5 dakikada yapılır

edit :D oha benim konummuş :DASd asd