Sunucusunda lag olanlar

AliOfficial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bir şey sorucağım benim açacak olduğum bir sunucu var localhostta sunucuda mesala spawndayım timisingi açıyorum sonra warp arsalar yazıyorum +300 pign e çıkıyor ping timisin raporunu alıyorum ondan sonra baktığımda şöyle bir şey çıkıyor karşıma

1.45% 297.11% 0.15 s 148.56 ms 0.0 0.0k playerCommand
1.45% 295.95% 0.15 s 147.97 ms 0.0 0.0k Command: warp
0.53% 108.60% 0.05 s 54.30 ms 0.0 0.0k BukkitPermissions$PlayerEvents::onPlayerChangeWorld(PlayerChangedWorldEvent)

bu neden olur bilen varsa lütfen cevaplasın :(

Nish951

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir şey sorucağım benim açacak olduğum bir sunucu var localhostta sunucuda mesala spawndayım timisingi açıyorum sonra warp arsalar yazıyorum +300 pign e çıkıyor ping timisin raporunu alıyorum ondan sonra baktığımda şöyle bir şey çıkıyor karşıma

1.45% 297.11% 0.15 s 148.56 ms 0.0 0.0k playerCommand
1.45% 295.95% 0.15 s 147.97 ms 0.0 0.0k Command: warp
0.53% 108.60% 0.05 s 54.30 ms 0.0 0.0k BukkitPermissions$PlayerEvents::onPlayerChangeWorld(PlayerChangedWorldEvent)

bu neden olur bilen varsa lütfen cevaplasın :(
Ping sunucu ile client arasındaki verilerin gidip gelme süresidir. (milisaniye olarak)
Timings sunucuda ne çok cpu kullanıyorsa ona bakarak hesaplar ve çıktılar.
Eğer sunucunda tps düşük değil ise (/lag veya /tps ile bakabilirsin) sunucunda sorun yoktur.

fuhreralbay

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

umarım halen buralardasınızdır .server 50 kişilik .server propetiesden 45 kişi yaptım yuklenılmesın dıye ama 40 45 kişi olunca serverda spawnerlar calısmayı kesıyor cpu yuksek . cpu hep yuksek zaten anlamadım . panelden bakıyorum ram de bırsey yok tam ortada yarı yarıya

umarım bu fotolar yeterlidir yorumlayabilirseniz çok sevinirim

Blade

Önce İnsan
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzda çok fazla dünya mevcut.askyblock zaten cok fazla ram tüketiyor,siz bunun yaninda ayrica nether ve end dünyası kullanıyorsunuz.Sunucunuz 4 gb rama sahip oldugu icin en az iki dünya silmelisiniz.Daha sonra farkı snlayacaksınız.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Sunucuma 1.8.8 Paper Spigot Yükledim Linktekini Ama;

SERVER SHUT DOWNat sun.launcher.LauncherHelper.checkAndLoadMain(Unknown Source)at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)at sun.misc.Launcher$AppClassLoader.loadClass(Unknown Source)at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)at java.net.URLClassLoader.findClass(Unknown Source)at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method)at java.net.URLClassLoader$1.run(Unknown Source)at java.net.URLClassLoader$1.run(Unknown Source)at java.net.URLClassLoader.access$100(Unknown Source)at java.net.URLClassLoader.defineClass(Unknown Source)at java.security.SecureClassLoader.defineClass(Unknown Source)at java.lang.ClassLoader.defineClass(Unknown Source)at java.lang.ClassLoader.defineClass1(Native Method)Exception in thread "main" java.lang.UnsupportedClassVersionError: org/bukkit/craftbukkit/Main : Unsupported major.minor version 52.0

Bu Hatayı Verip Sunucu Açılmıyo Nasıl Düzeltebilirim ?

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam, konunuz için teşşekürler çok işime yaradı! şu anda sizin sayenizde test aşamasında olan sunucumda stabil bir tps tutura bildim başarılarınızın devamını dilerim. +20 TPS (Konu işe yarıyor!)

YusufCoskunsuK

KingFaction
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tek bir sunucuda 120 aktif oyuncu tutuyorsunuz ve sabit 20 tps mi alıyorsunuz?

RLC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
%250 ihtimalle hosting firmaları hakkında bilgin vardır.
Bütçem 200 TL
En az 16 gb dedicated sunucu almak istiyorum nereden alıyım ?

YusufCoskunsuK

KingFaction
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
BeyazDC.com'dan anlaşmalı uygun fiyata alabilirsin. Sunucumda +90 aktif oyuncu bulunduğunda tps 19.40'ın altını zor görüyor.. :)