Sunucuya girip "Mod alımı varmı" diye soranlar

GodTRMC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya gerçekten bu nasıl bir mantıktır anlamıyorum.. :)
Tartışalım​

Aerenn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucudakilerden şu şekilde kurtulabilirsin: /ban isim Internal Exception: io.netty.handler.timeout.ReadTimeoutException

Kimseye açıklama yapmak zorunda kalmayacaksın :)

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Olucak diyalog tamamen böyle
xX_CoolJojuk_Xx Sunucuya Giriş Yaptı.
xX_CoolJojuk_Xx: Sa
Oyuncular: As
Yetkililer: HG AS
xX_CoolJojuk_Xx: HB Admin api yetkili alımı varmı api
Admin&Kurucu: Yok
xX_CoolJojuk_Xx: Api çok iyi reklam yaparım bak sadece fly versen bide kit bide rep ve feed komutu yeterli
Yetkililer: ...
xX_CoolJojuk_Xx: Zaten sunucunuz çok kötü ben size yardım etmek için gelmiştim.

Gibi diyaloglar dönüyor bunu genelde sunucu kurma bilgisi olmayan veya küçük arkadaşlarımız yapıyor oysa ki gidip biraz araştırma ile onlarda misler gibi sunucu kurabilir.
Parası olmayan arkadaşlarımıza gelincede Allah'dan ümit kesilmez.

GodTRMC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olucak diyalog tamamen böyle
xX_CoolJojuk_Xx Sunucuya Giriş Yaptı.
xX_CoolJojuk_Xx: Sa
Oyuncular: As
Yetkililer: HG AS
xX_CoolJojuk_Xx: HB Admin api yetkili alımı varmı api
Admin&Kurucu: Yok
xX_CoolJojuk_Xx: Api çok iyi reklam yaparım bak sadece fly versen bide kit bide rep ve feed komutu yeterli
Yetkililer: ...
xX_CoolJojuk_Xx: Zaten sunucunuz çok kötü ben size yardım etmek için gelmiştim.

Gibi diyaloglar dönüyor bunu genelde sunucu kurma bilgisi olmayan veya küçük arkadaşlarımız yapıyor oysa ki gidip biraz araştırma ile onlarda misler gibi sunucu kurabilir.
Parası olmayan arkadaşlarımıza gelincede Allah'dan ümit kesilmez.
Aman aman, açmasınlar :) Azıcık araştırsınlar kendi plugin paketlerini yapabilene kadar araştırsınlar öyle açsınlar :)

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bunlar için zamanında alım var mı deyince yok diyen skript yapmıştım :D
Tabii şimdi artık alımları kendi sunucum için açtığım forumdan yapıyorum. Direk oraya yönlendiriyorum adamları. Şartlar falan yazıyor orada, şartlar biraz yüksek, daha orada eliyorlar kendilerini. Hatta çoğu girip başvuru yapmaya bile üşeniyor ya da kayıt olamıyor. Böylelerine ısrarla maalesef demişliğim de var fakat sonuç aynı. Bir de o son kötü laftan sonra ben tam cevap verecekken çıkıyorlar ya, sinir. Genelde şöyle oluyordu bana zamanında;

- s.a sunucun çok güzel
+ a.s, sağol.
- ama beni alırsanız daha güzel olabilir çünkü şu an yeterli değil ben her işten anlarım patates de soyabilirim köşede. kesinlikle sizi rahatsız etmem her sunucuda reklam yapar oyuncu çalıp size getiririm. oyuncularla ilgim alakam süperdir. bana güvenebilirsiniz.
+ maalesef alım yok.
- neyse zaten sizin sunucunuza kalmadım, ben daha iyilerine layiğim bu arada sunucu çöp moruq

(bunu yazdıktan hemen sonra sunucudan çıkıp yetkilinin cevap vermesini engeller. böylece psikolojisi rahat olur. çünkü yetkiliye laf sokup çıkmış ve laf yemediği için psikolojik olarak yetkiliyi ezmiştir.)

Genelde bunların stratejisi budur. İlk önce varolanı över. Sonra varolanı eleştirir, daha sonra kendisinin daha iyi olduğunu veya varolan'ı geliştirebileceği mesajını vermeye başlarlar. Buda şöyle gerçekleşir; sunucuya yetkili olmak için gelen birisi önce mevcut yetkilileri eleştirip, daha sonra kendini över. Veya en üstteki örneği gerçekleştirir, yani önce sunucuyu övüp, sonra eleştirmeye başlayıp, sonra da daha iyisini yapabileceğini söyler. En sonunda alınmaz ise sunucuyu kötüleyecek kısa uzun bir şeyler yazıp ragequit atarlar.

KingAmdin_YT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bana göre alım var mı diye soranlara en iyi cevap vanishe geçmek.

ErenCmn5

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hiçbir bilgisi olmayanlar diyor bunu. Sizin yüksek planlarınız olur, gelirler bir iki günlük eğlence için sizi oyalar dururlar.

SauronEmo

Sauron
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
- Sa alım var mı?
- As, maalesef yok
- Bak reklam yapar milletin sunucusundan oyuncu çeker 50 demir sp veriyoz diyip 0 sp veririz.
- Olmaz
- Bu nasıl sunucu abi bi alım bile yok oyuncu çekmek istemeyen sunucu mu olur ben kaçar moruq böyle sunucu olmaz olsun.
Ve özel mesaja gelir:
- Sa ben o alım var mı diyen çocuk.
- As. Hatırladım
- Beni mod yap sana oyuncu çekeyim 100 sp veriyoz diyip.
- Olmaz.
- Tmm sen o saçma sunucunu yönetmeye devam et moruq ben başka sunucu bulurum senin sunucun dışında güzel sunucularda var.
Ve bu kişi engeli basıp bir şey yaptı zannedip kaçar göçer.
İşte Türkiye'nin özeti bunlar... Tabii kaliteli iş yapanı da var, fakat bunlar olunca ülkenin zeka ortalaması düşüyor.

BornToKillTR

Fikirlere Kurşun İşlemez
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu diyaloğu hiç görmedim ;
Oyuncu : Merhaba
Yetkili : Hoş geldin!
Oyuncu : Alım var mıydı?
Yetkili : Maalesef şu an yok..
Oyuncu : Peki, o zaman bende kendimi hem size kanıtlayıp hem de serverin keyfini çıkarmak için burada olacağım iyi günler!

-!-Bu yazışmayı görürseniz bilin ki kıyamet kopmak üzeredir-!-

KingAmdin_YT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Şu diyaloğu hiç görmedim ;
Oyuncu : Merhaba
Yetkili : Hoş geldin!
Oyuncu : Alım var mıydı?
Yetkili : Maalesef şu an yok..
Oyuncu : Peki, o zaman bende kendimi hem size kanıtlayıp hem de serverin keyfini çıkarmak için burada olacağım iyi günler!

-!-Bu yazışmayı görürseniz bilin ki kıyamet kopmak üzeredir-!-
Samimiyeti sevmem disipline hayranım.