SureliVip [YARDIM]

CsBeratBey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba ben bu foruma yeni katıldım ve benim bi faction sunucum var ama bakımda ona surelivip ekledim çalışıyo ayarladım ama mesela adam Tegmen ken (Tegmen benim serverimdeki ranklardan bi tanesi) vip alıyor ve bittiginde adam otomatik olarak defaulta atıyo yani en başta başliyan yetkiye onu nası ayarlicaz yani adam hangi rütbede vip aldıysa vip si bittiginde o ranka geri dönücek ?

Kod:
ommand /surelivip [<player>] [<text>]:
    trigger:
        if player has permission "rSkript.admin":
            if arg 1 is not set:
                send "&6Komut Kullanımı: &e/surelivip -nick- -Vip/EliteVip/GiveVip/GiveVip+-" to player
                stop
            if arg 2 is not set:
                send "&6Komut Kullanımı: &e/surelivip -nick- -Vip/EliteVip/GiveVip/GiveVip+-" to player
                stop
            if arg 2 is not "vip" or "EliteVip" or "givevip" or "givevip+":
                stop
            if arg 2 is "vip":
                send "&e%arg 1% &6isimli oyuncu &bVIP &6grubuna taşındı." to player
                send "&e%player% &6isimli yönetici sizi &bVIP &6grubuna taşıdı." to player
                execute console command "manuadd %arg 1% vip"
                wait 7 days
                execute console command "manuadd %arg 1% Default"
                send "&e%arg 1% &6isimli oyuncunun VIP süresi bitti." to all players
            if arg 2 is "elite":
                send "&e%arg 1% &6isimli oyuncu &bELITAVIP &6grubuna taşındı." to player
                send "&e%player% &6isimli yönetici sizi &bELITAVIP &6grubuna taşıdı." to player
                execute console command "manuadd %arg 1% Elite"
                wait 7 days
                send "&e%arg 1% &6isimli oyuncunun ELITAVIP süresi bitti." to all players
            if arg 2 is "givevip":
                send "&e%arg 1% &6isimli oyuncu &bGIVEVIP &6grubuna taşındı." to player
                send "&e%player% &6isimli yönetici sizi &bGIVEVIP &6grubuna taşıdı." to player
                execute console command "manuadd %arg 1% givevip"
                wait 7 days
                send "&e%arg 1% &6isimli oyuncunun GIVEVIP süresi bitti." to all players
            if arg 2 is "givevip+":
                send "&e%arg 1% &6isimli oyuncu &bGIVEVIP+ &6grubuna taşındı." to player
                send "&e%player% &6isimli yönetici sizi &bGIVEVIP+ &6grubuna taşıdı." to player
                execute console command "manuadd %arg 1% givevip+"
                wait 7 days
                send "&e%arg 1% &6isimli oyuncunun GIVEVIP+ süresi bitti." to all players
        else:
            send "&6Bu komutu kullanabilmek için gerekli yetkiniz yok." to player[CODE/]

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Kod:
olan kısımlardaki "default" kısmını değiştirebilirsin.

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok mantıksız bir skript sunucu kapanıp açıldığında waitler bozulur. LuckPerms kullanmasanız bile en azından PermissionEx kullanmanızı öneririm bu pluginlerde süreli yetki verme var.