Survival da yaptığım ev

ErdemSoykal

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu evi 2. 3. gün yapmıştım sanırım yani minecraft zamanı 2-3 gün bide ondan sonra niye düz harita nasıl yaptın la diyceksiniz ben yanlışlıkla haritayı sildim ama yalan atmıyorum ezberledim bütün düzenini

Arkadaşlar eleştirmeden önce survival da yaptığımı ve 2. 3. gecede yaptığımı düşünerek eleştirin. Fazla acımasız olmayın :D

@Tario76 @ta1ha @TOİ. @zombiespaceman1 @Chypie06

Edit: (17.08.2014) Beyler ben farm ve bi kaç şey daha yapmıştım sonradan creative de yapınca onları unutmuşum :D

Son düzenleme:

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Çok acımasız olucam :lol:
2. veya 3. gecede ben de yaparım :p
(çaktırmayın fazla değil çok yani çok fazla acımasız :D ne dedim la ben neyse işte :D)

İlk gece bunun 2 katlısını ve biraz daha güzelini yaparsan iyisin demektir :)
Not: Survivalde iyisin demek istedim.

ErdemSoykal

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok acımasız olucam :lol:
2. veya 3. gecede ben de yaparım :p
(çaktırmayın fazla değil çok yani çok fazla acımasız :D ne dedim la ben neyse işte :D)

İlk gece bunun 2 katlısını ve biraz daha güzelini yaparsan iyisin demektir :)
Not: Survivalde iyisin demek istedim.
2 katlı yapmayı düşündüm fakat bana böyle daha iyi geldi belki başka zaman yaparım demiştim.

Harikulade

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
o değilde ağaçlar nerde survivalda yaptıysan :D

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Geliştir kendini ben bile iyisini yaparım ki ben kötü bir builderimdir

Harikulade

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Açıklamayı okuduğum için acımasızca davranıyorum :)

DeandeKleine

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben survivalda hic bi zaman tek katlı ev yaptigimi hatırlamıyorum. Bide sen kaç gün ugraşmışsın. Bence kötü.

Tatil'de balıkların arasından giriyor.Tapatalk

ErdemSoykal

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeşim kat sayısını bende çıkarırdım ben 1 katlı sevdiğim için böyle yaptım diyorum allah rızası için kafamı bozmayın

DeandeKleine

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu evi 2. 3. gün yapmıştım sanırım yani minecraft zamanı 2-3 gün bide ondan sonra niye düz harita nasıl yaptın la diyceksiniz ben yanlışlıkla haritayı sildim ama yalan atmıyorum ezberledim bütün düzenini

Arkadaşlar eleştirmeden önce survival da yaptığımı ve 2. 3. gecede yaptığımı düşünerek eleştirin. Fazla acımasız olmayın :D

@Tario76 @ta1ha @TOİ. @zombiespaceman1 @Chypie06

Edit: (17.08.2014) Beyler ben farm ve bi kaç şey daha yapmıştım sonradan creative de yapınca onları unutmuşum :D
Burda tek katlı ev seviyorum diye bir yazı yok. Eğer eleştirileri kaldırmayı başaramıyorsan konu açma.

ununbium

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha iyi yapamaz misin... İçimde bir sürü eleştiri saklıyorum acımasız olma dediğin için..

Forumda birşeyi sormadan önce google kullanın. Bu bir imzadır genele söylenmiştir. Tapatalktan giriyorum.

ununbium

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayrıca ev superflatta mi yaptın

Forumda birşeyi sormadan önce google kullanın. Bu bir imzadır genele söylenmiştir. Tapatalktan giriyorum.

ErdemSoykal

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Burda tek katlı ev seviyorum diye bir yazı yok. Eğer eleştirileri kaldırmayı başaramıyorsan konu açma.

Yav tamam uzatma işte demeyi unutmuşum anlarsınız diye koydum direk bişe demeden evet eleştiriyi kaldıramıyorum tamam mı helede açıkladığım halde üstüne üstüne gidilince ben yorumlardan birinde tek katlı yapmak istediğimi açıklamıştım. Yorumları okusaydın ozaman
Ayrıca ev superflatta mi yaptın

Eğer konuyu okusaydın anlardın

ununbium

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yav tamam uzatma işte demeyi unutmuşum anlarsınız diye koydum direk bişe demeden evet eleştiriyi kaldıramıyorum tamam mı helede açıkladığım halde üstüne üstüne gidilince ben yorumlardan birinde tek katlı yapmak istediğimi açıklamıştım. Yorumları okusaydın ozaman

Eğer konuyu okusaydın anlardın
Konuyu niye okuyim